Úvod » OBÝVACIE STENY » BAROVÉ PULTY

Barové pulty

Obslužný barový pult. Moderný, štýlový a exkluzívny barový pult PRIMO - S v prevedení biely lesklý lak je len na objednávku, dodacia lehota je 6-8 týždňov. Pultík je vhodný do bytu, či domu, ako aj do administratívnych a kancelárskych zariadení, prijímacích miestností, kaderníctva, kozmetického salónu... Kvalitný barový pult je zo sektorového nábytku do obývačky PRIMO. Dovoz z Talianska. Barové pulty -  DOPRAVA ZDARMA!


Barové pulty majú široké využitie, nájdeme ich nielen v domácnostiach, ale aj v kaderníctve, či kozmetických salónoch, na recepciách. Barové pultíky sa vyrábajú v rôznych prevedeniach, v rôznych dizajnoch - modernejších, aj klasických. Biele lesklé barové obslužné pulty sú najpredávanejšie.
Eshop www.super-pohovky.sk - moderný a kvalitný, ako aj lacný akciový nábytok, sedacie súpravy, pohovky na každodenné spanie, manželské postele, šatníkové skrine, obývacie steny, predsiene, klubové kreslá do kancelárie, akciové kancelárske zostavy a komplety, stohovateľné stoličky, záhradný ratanový nábytok, rohové lavice, sedacie vaky, hojdacie a relaxačné polohovacie kreslá aj pre seniorov, rozkladacie kreslá a taburetky. Akciový nábytok aj skladom.

MTc3O