Úvod » DETSKÉ IZBY » DETSKÁ IZBA LOBETE

Detská izba LOBETE

Detská izba LOBETE, moderná študentská sektorová zostava vhodná do detských a študentských izieb pre dievčatá. Kvalitný sektorový nábytok LOBETE do detskej a študentskej izby je skladom, dodacia lehota je 1 týždeň. Farebné prevedenie nábytku: sivá + biela + fialová. Materiál: fóliovaná DTD. Akciové detské a študentské izby, steny, zostavy a komplety, praktický sektorový nábytok pre deti s množstvom prvkov: posteľ s úložným priestorom, písací stôl, kontajner pod písací stôl, nočný stolík, komody, šatníková skriňa, rohová vešiaková skriňa, policové regále.... DOPRAVA ZDARMA!


EUR
EUR
DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA
DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA
DOPRAVA ZDARMA


Sektorová detská izba LOBETE je určená pre dievčatá. Moderná farebná kombinácia detskej zostavy ju predurčuje k úspechu. Ktorá princezná by nechcela mať ružovú, či fialovú izbičku? Detská izba poskytuje dostatok prvkov na vyskladanie dokonalej detskej izby. Detská / študentská izba ponúka posteľ, komody, policový regál, písací stolík, rohovú šatníkovú skriňu, šatníkovú skriňu na vešanie, televízny, či nočný stolík. Výhodou detského sektorového nábytku LOBETE je, že je skladom. Rýchlo a jednoducho viete z pohodlia domova zariadiť detskú, či študentskú izbu. Eshop s nábytkom aj na splátky.

Eshop www.super-pohovky.sk - moderný a kvalitný, ako aj lacný akciový nábytok, sedacie súpravy, pohovky na každodenné spanie s úložným priestorom, manželské postele, spálne, šatníkové skrine, komody a nočné stolíky, obývacie steny, predsiene, botníky, klubové kreslá a dvojkreslá do kancelárie, akciové kancelárske zostavy a komplety, stohovateľné stoličky, záhradný ratanový nábytok, rohové lavice, sedacie vaky, hojdacie a relaxačné polohovacie kreslá aj pre seniorov, leňošky, výklopné váľandy, rozkladacie kreslá a taburetky. Akciový nábytok aj skladom.

ZDgzMT