Úvod » KANCELÁRSKY NÁBYTOK » KANCELÁRSKE ZOSTAVY

Kancelárske zostavy

Akciové kancelárske zostavy, lacný - cenovo zvýhodnený komplet do kancelárie, pracovne. Kancelárska zostava JOHAN new prevedenie slivka + biela a JOHAN dub sonoma + biela patrí medzi najpredávanejšie kancelárske komplety. Kancelársky nábytok JOHAN je sektorový kancelársky nábytok, k pevným zostavám je možné doobjednať ďalšie prvky do Vašej kancelárie. Kancelársky nábytok JOHAN skladom, dodacia lehota je 1 týždeň. DOPRAVA ZDARMA!


EUR
EUR
Parametre
DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA
DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA
Akciové kancelárske zostavy ponúkajú prvky, ktoré by nemali v každej dobrej kancelárii, či pracovni chýbať. V ponuke sú v akciových cenách. Najpredávanejšie sú kancelárske zostavy JOHAN new slivka / biela alebo prevedenie dub sonoma / biela. Kancelársky nábytok JOHAN je sektorový, ak Vám nevyhovuje akciový kancelársky komplet, môžete si vyberať z prvkov, ktoré je možné objednať aj samostatne.

V ponuke eshopu nájdete aj kvalitné slovenské kancelárske zostavy REA office expres 1 v rôznych farebných prevedeniach, aby uspokojili každého zákazníka. Akciové kancelárske zostavy a komplety sú skladom.

V ponuke eshopu nájdete aj kancelárske otočné stoličky, stohovateľné stoličky ISO a klubové kreslá, ktoré by takisto nemali v kancelárii chýbať. V ponuke eshopu nájdete aj akciový sektorový kancelársky nábytok, ktorý obsahuje prvky ako: písaci a zasadacie stoly, policové regále vysoké a nízke, skrinky aj uzamykateľné, zásuvkové kontajnery na kolieskach aj so zámkom, rohové policové regále, šatníkové skrine. Biely kancelársky nábytok je predovšetkým určený do zdravotníckych zariadení, do ambulancie a ordinácie.

OWY1Nm