Úvod » OBÝVACIE STENY » KONFERENČNÉ STOLÍKY

Konferenčné stolíky

Eshop www.super-pohovky.sk - ponúka aj konferenčné stolíky do obývačky. Moderné biele a čierne lesklé konferenčné stoly. Akciové konferenčné stolíky sú aj skladom. Obývačky, sedačky, pohovky, spálne, šatníkové skrine, manželské postele, predsiene, váľandy, rohové lavice, výklopné váľandy, provensálsky nábytok, sektorový kancelársky nábytok, akciové kancelárske zostavy, stohovateľné stoličky. DOPRAVA ZDARMA!


EUR
EUR
Parametre


DOPRAVA ZDARMA
 

160,00 EUR

skladom
DOPRAVA ZDARMA


Konferenčný stolík je neodmysliteľnou súčasťou každej obývačky. Konferenčné stolíky nájdete aj v kanceláriách a pracovniach. Obľúbené sú biele lesklé konferenčné stolíky. Konferenčné stolíky majú kovové chrómové nohy, iné majú len jednu stredovú nohu. Niektoré konferenčné stolíky do obývačky sa vyrábajú aj na kolieskach. Konferenčný stolík môže mať aj praktický úložný priestor, zásuvku. Jednoduché oválne, obdĺžnikovité alebo štvorcové konferenčné stolíky nájdete aj v našej ponuke. Najpredávanejšie sú biele lesklé, biele matné konferenčné stolíky do obývačky. Novým zaujímavým farebných prevedením je dekor betón. Lacné akciové konferenčné stolíky do obývačky sú skladom. Exkluzívne, luxusné a kvalitné konferenčné stolíky sú len na objednávku. Konferenčný stolík by mal byť dizajnérskym kúskom nábytku vo Vašej obývačke.

V ponuke eshopu www.super-pohovky.sk nájdete obývacie steny, moderné a kvalitné obývačky v rôznych prevedeniach, ako aj lacný akciový sektorový nábytok do obývačky.

MTIyYmViN