Úvod » MANŽELSKÉ POSTELE » KOŽENÉ MANŽELSKÉ POSTELE

Kožené manželské postele

Najpredávanejšie manželské postele sú postele z ekokože, koženky alebo z pravej kože. Farebne vyhráva biela alebo čierna ekokoža. Niektoré manželské postele majú úložný priestor, sú výklopné - vyklápacie. V cene niektorých je aj lamelový rošt. Taká posteľ s veľkým úložným priestorom je na nezaplatenie. V ponuke eshopu www.super-pohovky.sk nájdete kvalitné, moderné a aj postele s luxusným dizajnom. Akciové kožené manželské postele máme aj skladom, dodanie do 7-10 dní. Kvalitné slovenské manželské postele aj na splátky. 


EUR
EUR
Parametre


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA
Moderné vyklápacie kožené a koženkové manželské postele sú od rôznych výrobcov - slovenských, poľských, nemeckých... Najčastejšie je šírka spacej plochy 140x200 cm, 160x200 cm, 180x200 cm. Postele sú určené pre zdravotné matrace - je len na Vás, koľko chcete do matracov investovať, či chcete molitanové alebo pružinové. Manželské postele sú väčšinou s úložným priestorom. Postele z bielej alebo čiernej ekokože sú najpredávanejšie. Kvalitné slovenské, české, poľské, nemecké manželské postele - www.super-pohovky.sk

Manželská posteľ patrí do spálne. V ponuke eshopu nájdete manželské postele od rôznych výrobcov a v rôznych vyhotoveniach. Manželské postele drevené, čalúnené - látkové, aj z ekokože, či koženky. Ak manželská posteľ má aj úložný priestor výklopný z boku postele alebo výklopný od nôh, je to len veľkým plusom. Ak hľadáte polohovaciu manželskú posteľ, či dokonca s elektrickým polohovaním, aj takú nájdete v našej ponuke. K drahším manželským posteliam patria manželské postele z masívneho dreva. V ponuke eshopu nájdete aj kvalitné slovenské manželské postele, ale aj postele české, nemecké,  či talianske. Lacné akciové vyklápacie manželské postele s úložným priestorom sú skladom.

MDIzZDlhZm