»
Kožené relaxačné polohovacie kreslo CALGARY

Relaxačné kreslo CALGARY z našej ponuky patrí medzi najpredávanejšie. Kreslo je v ponuke v dvoch typoch ako CALGARY a CALGARY 2. Polohovacie kreslo sa dováža z Nemecka, je len na objednávku, dodacia lehota je 4-6 týždňov.

Relaxačné kreslo CALGARY je v ponuke ako kreslo s podnožkou, taburetkou. CALGARY 2 je relaxačné kreslo s výklopnou podnožou, to je základný rozdiel medzi kreslami.

CALGARY

 

Polohovateľné relaxačné kreslo CALGARY s taburetkou. Kreslo má drevenú otočnú podnož. Relax kreslo má tvarované masívne drevo vo farbe orecha alebo prírodné.

Poťah kresla je 100 % hovädzia koža krémová, hnedá, čierna alebo vo farbe nugat. Sedenie a vnútorná operadlo časť kresla sú z pravej kože. Ostatné plochy kresla sú z koženky, spodná a zadná časť kresla. Taburetka, podnožka je výklopná, má úložný priestor napr. pre odkladanie kníh.

Nosnosť kresla je do 130 kg.

Rozmery kresla šxhxv: 90x91-122x104-89 cm.

 

 

CALGARY 2

Relaxačné polohovateľné kreslo CALGARY 2 je s výklopnou podnožou. Kreslo má drevenú otočnú podnož - tvarované masívne drevo.

Polohovacie kreslo má poťah 100 % hovädzia koža, farebné prevedenie hnedá, čierna alebo krémová. Ostatné plochy sú z koženky. Sedacia a operadlo časť sú z pravej kože, ostatné - zadné a spodné časti kresla sú z koženky.

Drevo je vo farbe orech alebo prírodné. Nosnosť kresla je do 130 kg.

Rozmery kresla šxhxv: 90x84-166x105 cm.

 

V našej ponuke nájdete aj iné kreslá, ktoré dovážame z Nemecka, všetky sú to excelentné kúsky, stoja za zhliadnutie Laughing. Všetky sú super a niektoré sú aj elektricky polohovateľné.

Ponuku relaxačných kresiel nájdete tu - http://www.super-pohovky.sk/RELAXACNE-KRESLA-c9_0_1.htm

 

DOPRAVA ZDARMA!

 

Eshop www.super-pohovky.sk - nábytok aj na splátky.

ZTVkNm