»
KOŽENÉ RELAXAČNÉ KRESLÁ

V ponuke eshopu www.super-pohovky.sk  nájdete množstvo kvalitného tovaru. V eshope nájdete aj kožené relaxačné polohovacie kreslá - dovoz z Nemecka.

V ponuke je množstvo typov týchto relaxačných kresiel v rôznych farebných prevedeniach kože. Relax kreslá s polohovaním sú v ponuke v kombinácii pravá koža + koženka. Koža je v ponuke v prevedení: krémová, hnedá a čierna. Drevo je masívne v ponuke v troch farbách: prírodné, hnedé alebo orech.

V ponuke od tohto nemeckého dodávateľa je aj kožené relaxačné kreslo s elektrickým polohovaním. Niektoré kožné relaxačné kreslá majú podnožku, taburetku a niektoré majú výklopnú podnož.

Kožné relaxačné kreslá sú pohodlné, pýšia sa luxusným vzhľadom.

Doprava zdarma po celom Slovensku.

Dodacia lehota na tieto exkluzívne a luxusné kožené relaxačné kreslá je 6 týždňov. Sú len na objednávku.

Kožné relaxačné kreslá nájdete pod názvami: CALGARY, CALGARY 2, PASADENA, OREGON.

Preklik na relaxačné kreslá do našej ponuky - http://www.super-pohovky.sk/RELAXACNE-KRESLA-c9_0_1.htm.
Hnedé kožené relaxačné kreslo

 Kožné relaxačné kreslá z ponuky eshopu www.super-pohovky.sk 

Béžové kožené relaxačné kreslo

V našej ponuke nájdete aj relaxačné kreslá s polohovaním pre seniorov s podporou pri vstávaní. V našej ponuke nájdete aj lacnejšie akciové polohovateľné kreslá napr. z ekokože, koženky alebo látkové.www.super-pohovky.sk - eshop s nábytkom aj na splátky.

Kožné relaxačné kreslá v rôznych farebných prevedeniach kože a dreva na podnoži

 

Kompletnú širokú akciovú ponuku moderných a kvalitných, ale aj  lacných polohovacích relaxačných kresiel, masážnych kresiel pre seniorov, ušiakov, televíznych kresiel s podnožkami, kresiel s polohovaním z ekokože a koženky, či látkové relaxačné kreslá aj od slovenských výrobcov nájdete tu: https://www.super-pohovky.sk/RELAXACNE-KRESLA


NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV

ZTlmZm