Úvod » SPÁLNE » NOČNÉ STOLÍKY

Nočné stolíky

Nočné stolíky do spálne. Moderné aj klasické, štýlové stolíky. Zásuvkové stolíky v prevedení biela a čierna ekokoža. Drevené nočné stolíky z laminovanej DTD v dekore buk, jelša, dub sonoma, biely lak vysoký lesk.  Akciové stolíky aj skladom. DOPRAVA ZDARMA!


EUR
EUR
Parametre
DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA
DOPRAVA ZDARMA
DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA
DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


V spálni si svoje miesto nájde šatníková skriňa, manželská posteľ, komoda a nočné stolíky. Nočné stolíky bývajú umiestnené z boku manželskej postele. Nočné stolíky sa vyrábajú z laminovanej  DTD, z masívneho dreva, ale aj z ekokože a koženky. Najpredávanejšie sú manželské postele z ekokože, preto aj nočné stolíky z ekokože sú veľmi vyhľadávané. Praktické sú nočné stolíky so zásuvkami. Zásuvky nočných stolíkov poskytujú dostatok úložného priestoru na knihy, či okuliare. Nočný stolík slúži aj ako priestor pre budík alebo telefón. Moderné nočné stolíky sú na vysokých nožičkách. Otvorené nočné stolíky sú cenovo najdostupnejšie. Moderné a kvalitné nočné stolíky, lacné akciové stolíky do spálne aj skladom. 

www.super-pohovky.sk - nábytok, sedačky, pohovky, obývačky, spálne, šatníkové skrine,  manželské postele, leňošky, relaxačné polohovacie kreslá, leňošky, hojdacie  kreslá, sedacie vaky, klubové kreslá, sektorový kancelársky nábytok, stohovateľné stoličky, predsiene, váľandy, detské a študentské izby, rohové lavice, glóbus barový servírovací stolík, záhradný ratanový nábytok, akciové jedálenské stoly a stoličky...

MGMwNz