Úvod » OBÝVACIE STENY » OBÝVAČKA NORDI

Obývačka NORDI

Moderná obývačka NORDI je v ponuke v prevedení MDF biely vysoký lesk v kombinácii s dubom Riviera. Akciová sektorová obývacia stena je na objednávku, dodacia lehota je 4 týždne. Cena jednotlivých prvkov obývačky je bez LED osvetlenia. www.super-pohovky.sk - moderné obývačka aj s LED podsvietením, kvalitné obývačky aj z masívneho dreva, sektorové obývacie steny v prevedení biely lak vysoký lesk, biela matná, dekor betón. Akciový nábytok aj skladom.


EUR
EUR
DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMAModerné sú nielen sedačky, ale aj obývačky na vysokých drevených nožičkách. Vysoké nožičky v dekore dreva dodajú aj klasickej obývačke riadny šmrnc. Na vysokých nohách sú v ponuke šatníkové skrine, vitríny, zásuvkové a dvierkové komody, televízne a konferenčné stolíky do obývačky. Moderné je biele lesklé prevedenie, záujem je aj o biele matné, či dekor betón.

V ponuke eshopu nájdete aj vidiecke provensálske obývačky a aj štýlové rustikálne obývačky z masívneho dreva. Klasické obývačky sa vyrábajú v prevedení jelša, orech, wenge, slivka, gaštan, buk, dub bardolino, dub sonoma, dub sonoma truflova, dub Riviera, dub san remo. Niektoré obývačky majú v cene aj LED osvetlenie vitrín.

V obývačke si svoje miesto nájdu komody, príborníky, vitríny, televízne stolíky, konferenčné stolíky, policové regále, šatníkové skrine a aj police na stenu. V ponuke eshopu www.super-pohovky.sk nájdete obývačky, obývacie steny a zostavy, ako aj sektorový nábytok do obývačky od rôznych výrobcov. Lacný akciový nábytok aj skladom.

ODUzZDA