Úvod » OBÝVACIE STENY » OBÝVAČKY

Obývačky

Obývačky, obývacie zostavy a komplety v akciových cenách. Najpredávanejšie sú biele a čierne lesklé obývačky. Moderné obývacie steny sú niekedy s LED osvetlením. Lacné akciové, moderné a kvalitné obývačky, exkluzívne a luxusné obývacie steny aj skladom, dodacia lehota je 1 týždeň. V ponuke eshopu www.super-pohovky.sk nájdete aj sektorový nábytok do obývacej izby. V našej ponuke aj provensálske obývačky. Eshop nábytok, sedačky, pohovky, obývačky, spálne, manželské postele, leňošky, relaxačné polohovacie kreslá. DOPRAVA ZDARMA!


EUR
EUR
Parametre
DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA
DOPRAVA ZDARMA
DOPRAVA ZDARMA


Obývačky, obývacie steny a zostavy v rôznych farebných prevedeniach, ktoré dokonale zapadnú do Vašej obývacej izby. Najširšia je ponuka bielych lesklých obývačiek napr. aj s LED podsvietením. Moderné lacné akciové obývačky sú skladom. Pevné obývacie zostavy častokrát nie je možné rozdeliť, musia byť umiestnené na jednej stene. Ak potrebujete obývačku na viac stien, vyberajte z našej  ponuky sekorových obývačiek, ktoré ponúkajú aj samostatne stojace komody, vitríny, televízne a konferenčné stolíky. Obývacie steny v rôznych dekoroch dreva, v dekore betón, biele lesklé, biele matné, či farebné obývacie steny od rôznych výrobcov nájdete v ponuke eshopu.

Eshop www.super-pohovky.sk - moderný a kvalitný, ako aj lacný akciový nábytok, sedacie súpravy, pohovky na každodenné spanie, manželské postele, spálne, šatníkové skrine, obývacie steny, predsiene, klubové kreslá do kancelárie, akciové kancelárske zostavy a komplety, stohovateľné stoličky, záhradný ratanový nábytok, rohové lavice, sedacie vaky, hojdacie a relaxačné polohovacie kreslá aj pre seniorov, leňošky, výklopné váľandy, rozkladacie kreslá a taburetky. Akciový nábytok aj skladom.

ODI2Y2Fk