Úvod » POHOVKY EKOKOŽA

Koženkové pohovky s úložným priestorom aj na každodenné spanie, moderné rozkladacie pohovky z ekokože, koženky

Pohovky z ekokože alebo koženky. Koženkové pohovky sú rozkladacie s úložným priestorom. Akciové rozťahovacie pohovky majú molitanové alebo pružinové sedenie a niektoré sú vhodné aj na každodenné spanie. Kvalitné slovenské, české, poľské a nemecké pohovky, rohové pohovky v tvare písmena L aj skladom. Najpredávanejšie sú pohovky z bielej, čiernej a hnedej ekokože. Moderné rozkladacie pohovky, rozťahovacie kreslá a taburetky na spanie takisto nájdete v ponuke eshopu. Lacné akciové pohovky ekokoža, 3-sedy a 3-sedačky do detskej a študentskej izby aj na splátky. Eshop nielen s pohovkami, sedačkami, leňoškami, polohovacími a relaxačnými kreslami. DOPRAVA ZDARMA!


EUR
EUR
Bežná cena 715,00 EUR

670,00 EUR

skladom
DOPRAVA ZDARMA


Bežná cena 715,00 EUR

670,00 EUR

skladom
DOPRAVA ZDARMA


Bežná cena 715,00 EUR

670,00 EUR

skladom
DOPRAVA ZDARMA

Pohovky z ekokože si svoje miesto nájdu nielen v domácnostiach, ale aj v rôznych administratívnych a kancelárskych priestoroch. Pohovky a sedačky z ekokože, či koženky sú praktické a ľahko udržiavateľné. Vyrábajú sa v rôznych farbách, najviac však v bielej, čiernej a hnedej. Obľube sa tešia nielen pohovky a sedačky z ekokože, ale aj manželské postele. Niektoré koženkové pohovky sú aj rozkladacie, niektoré ponúkajú aj praktický úložný priestor. Rohové rozkladacie pohovky v tvare písmena L z ekokože, pohovky z koženky, rohové sedačky z ekokože, sedačky v tvare U aj z pravej kože nájdete v ponuke eshopu. Lacné akciové pohovky z ekokože aj skladom.
Eshop www.super-pohovky.sk - eshop so sedačkami, pohovkami, rozkladacími kreslami na spanie, rozkladacími taburetkami, polohovacími a relaxačnými kreslami, leňoškami, klubovými kreslami. Nájdete u nás aj moderné a kvalitné, ako aj lacné akciové sedačky, stohovateľné stoličky ISO, rohové lavice Iktus, obývacie steny, obývačky, predsiene, výklopné váľandy, záhradný ratanový nábytok, či čalúnené manželské postele od rôznych výrobcov.

ZTkwM