Úvod » DETSKÉ IZBY » POSCHODOVÉ POSTELE

Poschodové postele

Poschodové postele s úložným priestorom pre deti a študentov, do detských a študentských izieb. Kvalitné akciové poschodové postele REA PIKACHU sú slovenské výrobky. Poschodová posteľ je v ponuke v prevedení dub canyon 3230, biela 1027, dub bardolino 3181, buk 5113, wenge 3080, navarra 4524, orech rockpile 3245 a nové farebné prevedenie sivá graphite 12257. Poschodové postele aj skladom, aj na splátky. DOPRAVA ZDARMA!


EUR
EUR
ParametrePoschodové postele REA PIKACHU od kvalitného slovenského výrobcu aj v ponuke eshopu. Poschodové postele Rea pikachu sú v ponuke v prevedení biela, navarra, buk, dub bardolino, dub canyon, orech, wenge a graphite. Poschodové postele majú aj praktický úložný priestor. Cena poschodovej postele Rea pikachu je aj s roštami. Do poschodových postelí sú vhodné zdravotné ortopedické matrace. Ak je poschodová posteľ skladom, dodáme Vám ju do 7-10 dní. V ponuke eshopu nájdete aj lacné akciové výklopné váľandy pre deti a študentov, do detských a študentských izieb, písacie stolíky, policové regále, komody, šatníkové skrine - všetko, čo v každej detskej izbe nesmie chýbať.
Eshop www.super-pohovky.sk - moderné a kvalitné, ako aj lacné akciové sedačky, pohovky, obývacie steny, spálne, šatníkové skrine, manželské postele, vešiakové steny, leňošky, relaxačné polohovateľné kreslá, sedacie vaky, hojdacie kreslá, detské a študentské izby, kancelársky nábytok, klubové kreslá, stohovateľné stoličky, kancelárske  otočné kreslá, akciové kancelárske zostavy, sektorový kancelársky nábytok, televízne a konferenčné stolíky, komody, vitríny, ušiaky, rozkladacie kreslá a taburetky na spanie - aj skladom.

YWM1YTZhM