Úvod » MANŽELSKÉ POSTELE » POSTELE S OSVETLENÍM

Postele s osvetlením

Moderné manželské postele s osvetlením, manželské postele z lamina s LED podsvietením, manželské postele z bielej a čiernej ekokože s osvetlením v čele postele - www.super-pohovky.sk. Lacné akciové manželské postele do spálne, niektoré aj s úložným priestorom sú aj skladom. V ponuke eshopu nájdete slovenské, české, poľské, nemecké a talianske manželské postele. DOPRAVA ZDARMA!


EUR
EUR
Parametre
DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA
Manželská posteľ patrí predovšetkým do spálne. V ponuke eshopu nájdete manželské postele od rôznych výrobcov a v rôznych vyhotoveniach. Manželské postele sa vyrábajú drevené, čalúnené látkou, ekokožou a koženkou. Najobľúbenejšie sú manželské postele z bielej, čiernej, sivej a hnedej ekokože.

Ak má manželská posteľ aj úložný priestor výklopný z boku postele alebo výklopný od nôh, je to len veľkým plusom. Úložný priestor slúži hlavne na odkladanie vankúšov a paplónov. Ak hľadáte polohovateľnú manželskú posteľ, aj také nájdete v našej ponuke. Manželské postele s elektricky polohovateľným roštom od kvalitného českého výrobcu takisto nájdete v ponuke eshopu www.super-pohovky.sk. K cenovo drahším manželským posteliam patria manželské postele z masívneho dreva. Cenovo dostupné sú manželské postele z laminovanej DTD.

V ponuke eshopu nájdete aj kvalitné slovenské manželské postele, ale aj manželské postele české, nemecké, či talianske. Lacné akciové vyklápacie manželské postele s úložným priestorom sú aj skladom a takisto nechýbajú v ponuke eshopu.

Eshop www.super-pohovky.sk - moderný a kvalitný, ako aj lacný akciový nábytok, sedacie súpravy, pohovky na každodenné spanie s úložným priestorom, manželské postele, spálne, šatníkové skrine, komody a nočné stolíky, obývacie steny, predsiene, botníky, klubové kreslá a dvojkreslá do kancelárie, akciové kancelárske zostavy a komplety, stohovateľné stoličky, záhradný ratanový nábytok, rohové lavice, sedacie vaky, hojdacie a relaxačné polohovacie kreslá aj pre seniorov, leňošky, výklopné váľandy, rozkladacie kreslá a taburetky. Akciový nábytok aj skladom.

ZTQ5MmE1