Úvod » MANŽELSKÉ POSTELE » POSTELE Z EKOKOŽE

Postele z ekokože

Najpredávanejšie manželské postele sú postele z ekokože, z koženky alebo z pravej kože. Farebne vyhráva biela alebo čierna ekokoža. Niektoré manželské postele majú úložný priestor, sú výklopné - vyklápacie, v cene niektorých je aj lamelový rošt. Kvalitné, moderné aj klasické, pohodlné koženkové manželské postele. Akciové manželské postele z ekokože aj skladom, dodanie do 7-10 dní. Kvalitné slovenské manželské postele aj na splátky. DOPRAVA ZDARMA!


EUR
EUR
Parametre
DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA
Moderné vyklápacie kožené a koženkové manželské postele sú od rôznych výrobcov - slovenských, poľských, nemeckých... Najčastejšie je šírka spacej plochy 140x200 cm, 160x200 cm, 180x200 cm. Postele sú určené pre zdravotné matrace - je len na Vás, koľko chcete do matracov investovať, či chcete molitanové alebo pružinové. Manželské postele sú väčšinou s úložným priestorom. Postele z bielej alebo čiernej ekokože sú najpredávanejšie. Kvalitné slovenské, české, poľské, nemecké manželské postele - www.super-pohovky.sk

Manželská posteľ patrí do spálne. V ponuke eshopu nájdete manželské postele od rôznych výrobcov a v rôznych vyhotoveniach. Manželské postele drevené, čalúnené - látkové, aj z ekokože, či koženky. Ak manželská posteľ má aj úložný priestor výklopný z boku postele alebo výklopný od nôh, je to len veľkým plusom. Ak hľadáte polohovaciu manželskú posteľ, či dokonca s elektrickým polohovaním, aj takú nájdete v našej ponuke. K drahším manželským posteliam patria manželské postele z masívneho dreva. V ponuke eshopu nájdete aj kvalitné slovenské manželské postele, ale aj postele české, nemecké,  či talianske. Lacné akciové vyklápacie manželské postele s úložným priestorom sú skladom.

Eshop www.super-pohovky.sk - moderný a kvalitný, ako aj lacný akciový nábytok, sedacie súpravy, pohovky na každodenné spanie s úložným priestorom, manželské postele, spálne, šatníkové skrine, komody a nočné stolíky, obývacie steny, predsiene, botníky, klubové kreslá a dvojkreslá do kancelárie, akciové kancelárske zostavy a komplety, stohovateľné stoličky, záhradný ratanový nábytok, rohové lavice, sedacie vaky, hojdacie a relaxačné polohovacie kreslá aj pre seniorov, leňošky, výklopné váľandy, rozkladacie kreslá a taburetky. Akciový nábytok aj skladom.

MWQ5M