Úvod » PROVENSÁLSKY NÁBYTOK

Provensálsky nábytok

Provensálsky nábytok. V ponuke eshopu www.super-pohovky.sk nájdete aj štýlový rustikálny sektorový nábytok vo vidieckom provensálskom štýle. V ponuke  nájdete biely provensálsky nábytok je vhodný do obývačky, haly, jedálne, spálne a predsiene. Nábytok do obývačky ponúka: vitríny, policové regále, regále na víno, komody, príborníky, televízne a konferenčné stolíky, jedálenské stoly a stoličky, toaletné stolíky - toaletky. V ponuke nábytok z masívu, masívneho dreva, ako aj z laminovanej DTD. Vidiecke provensálske obývacie steny, spálne, predsiene, sedačky sú najpredávanejšie. Eshop s nábytkom aj na splátky. DOPRAVA ZDARMA!


EUR
EUR
DOPRAVA ZDARMA
DOPRAVA ZDARMA


 

320,00 EUR

skladom
DOPRAVA ZDARMA


 

1 550,00 EUR

skladom
DOPRAVA ZDARMA


 

1 035,00 EUR

skladom
DOPRAVA ZDARMA


 

265,00 EUR

skladom
DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


 

195,00 EUR

skladom
DOPRAVA ZDARMA


 

165,00 EUR

skladom
DOPRAVA ZDARMA


 

555,00 EUR

skladom
DOPRAVA ZDARMA
V ponuke eshopu www.super-pohovky.sk nájdete aj vidiecky provensálsky nábytok. Vo vidieckom štýle ponúkame do obývačky komody, príborníky, televízne a konferenčné stolíky, vitríny. Do spálne v štýle provence ponúkame manželské postele z laminovanej DTD, komody, zrkadlá, šatníkové skrine s otváracími dverami. Sektorový nábytok ponúka aj jedálenské stoly a stoličky, lavice na sedenie do jedálne. V ponuke eshopu www.super-pohovky.sk nájdete aj širokú ponuku nábytku do predsiene. Vo vidieckom provensálskom štýle máme vešiakové steny, komody, botníky, skrinky na topánky, zrkadlá, nástenné vešiakové panely a šatníkové skrine do predsiene. Provensálsky nábytok je charakteristický hlavne svetlou farbu nábytku, či interiéru. Vidiecky provensálsky nábytok sa vyrába z laminovanej DTD, ale aj z masívneho dreva.

Eshop www.super-pohovky.sk - internetový obchod - kvalitný a moderný, ako aj lacný akciový nábytok, sedačky, obývačky, spálne, rozkladacie kreslá a taburetky, leňošky do obývačky, klubové a kancelárske kreslá, stohovateľné stoličky ISO, výklopné váľandy, rohové lavice Iktus, sedacie vaky...

OTI1YzZjYj