Úvod » ROHOVÉ SEDAČKY TVAR L

Rohové sedačky tvar L

Rohové sedačky tvar L, rohové sedacie súpravy v tvare písmena L. V ponuke eshopu www.super-pohovky.sk máme kvalitné, moderné, klasické, štýlové, pohodlné, luxusné, či lacné akciové rohové sedacie súpravy. Rohové sedačky v tvare písmena L sú slovenské, české, poľské aj nemecké. Pružinové a molitanové sedacie súpravy s úložným priestorom vhodné aj na každodenné spanie. Sedačky sú látkové, aj z ekokože alebo koženky. Niektoré sedacie súpravy majú polohovateľné podrúčky, polohovateľné - výškovo nastaviteľné opierky hlavy (záhlavníky). Sedačky aj s LED osvetlením. Niektoré sedačky aj skladom, dodanie do 7-10 dní. Sedačky aj na splátky. DOPRAVA ZDARMA!


EUR
EUR
Parametre
DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA
DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA
DOPRAVA ZDARMA
Rohové sedačky do tvaru písmena L sú v ponuke v rôznych rozmeroch. Sedačky majú pružinové alebo molitanové sedenie - PUR pena. Niektoré rohové sedacie súpravy majú odnímateľné vankúše. Rozkladacie, rozťahovacie rohové sedacie súpravy z našej ponuky Vám dopravíme zdarma po celom Slovensku. V našej ponuke aj exkluzívne, luxusné a moderné sedačky v tvare L. Klasické pohodlné rohové sedačky aj skladom. V našej ponuke nájdete aj sedačky určené na každodenné spanie s úložným priestorom. Rohové sedacie súpravy v tvare písmena L a v tvare písmena U sú najpredávanejšie.
E-shop www.super-pohovky.sk - sedačky, pohovky, obývacie steny, spálňové zostavy, manželské postele, šatníkové skrine, predsieňové zostavy, leňošky, relaxačné kreslá s polohovaním, kancelársky nábytok, stohovateľné stoličky, klubové kreslá, komody, vitríny, TV a konferenčné stolíky, hojdacie kreslá, záhradný ratanový nábytok a sedacie súpravy, glóbus barový servírovací stolík aj na splátky.

ZWFmMGR