Úvod » DETSKÉ IZBY » SEDACIE VAKY

Sedacie vaky

V ponuke eshopu www.super-pohovky.sk nájdete aj akciové sedacie vaky pre deti, moderné a kvalitné vaky na sedenie od rôznych výrobcov. Ponúkame látkové sedacie vaky, aj vaky z ekokože a koženky, vaky v tvare futbalovej lopty a kvapky, vaky vhodné do interiéru, aj exteriéru. Eshop www.super-pohovky.sk - sedačky, pohovky, obývacie steny, predsiene, spálne, detské a študenstké izby, hojdacie a relaxačné kreslá - lacný akciový nábytok aj skladom. DOPRAVA ZDARMA!


EUR
EUR


DOPRAVA ZDARMA
DOPRAVA ZDARMAV detskej a študentskej izbe nájdete detskú posteľ, šatníkovú skriňu, písací stolík, komodu, policový regál a police na stenu. Záleži od veľkosti detskej izby, čo všetko v nej nájdeme. Aj sedacie vaky si svoje miesto nájdu v detských izbách. Sedacie vaky nájdeme aj v relaxačných a oddychových miestnostiach, detských zábavných parkoch, v študovniach a knižniciach.

Vaky na sedenie sa vyrábajú látkové, aj z ekokože a koženky. Obľúbené sú sedacie vaky v tvare futbalovej lopty, v tvare kvapky, či kresielka. Sedacie vaky pre deti sú v ponuke v akciových cenách, niektoré bývajú aj skladom.

Sedacie vaky sú určené do interiéru, v našej ponuke nájdete aj vaky na sedenie v umývateľných poťahových látkach - vaky vhodné aj do exteriéru.

Eshop www.super-pohovky.sk - nábytok, detské a študentské izby, výklopné váľandy pre deti a dospelých na každodenné spanie, drevené postele pre deti s úložným priestorom, písacie a počítačové stolíky, zásuvkové komody, policové regále, šatníkové skrine aj rohové. Detské a študentské izby pre chlapcov a dievčatá aj skladom. Moderné a kvalitné detské izby, lacné akciové študentské izby aj skladom.

N2U5NTAyZ