Úvod » SEDAČKY EKOKOŽA

Sedačky ekokoža

Sedacie súpravy z ekokože a koženky. Koženkové sedačky sú rohové v tvare písmena L, v tvare písmena U, zostavy 3+2, 3+2+1, 3+1+1. Niektoré rozkladacie sedačky s úložným priestorom vhodné aj na každodenné spanie. Sedačky aj s LED osvetlením. Eshop www.super-pohovky.sk - moderné, klasické, kvalitné, aj lacné akciové sedačky z ekokože. Najpredávanejšie sedačky sú aj skladom - dodanie do 10 dní. Sedačky ekokoža - DOPRAVA ZDARMA!


EUR
EUR
Parametre
DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA
DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


Koženkové sedačky sú vhodné nielen do obývačky, ale aj do kancelárie, či pracovne. Moderné rohové sedačky z ekokože, sedacie súpravy v tvare písmena U aj L z koženky sú rozťahovacie, niektoré sú vhodné a určené aj na každodenné spanie. Najpredávanejšie sú sedačky z bielej alebo čiernej ekokože. Niektoré sedačky z ekokože sú pevné, nerozkladacie a sú ľahko udržiavateľné. Sedacie súpravy od poľských, českých, slovenských a nemeckých výrobcov - aj na splátky. Sedacia súprava je dominantou každej miestnosti. V našej ponuke nájdete moderné, aj klasické sedacie súpravy. Moderné a kvalitné sedačky, lacné akciové sedacie súpravy aj skladom.
www.super-pohovky.sk - nábytok, sedačky, pohovky, obývačky, spálne, šatníkové skrine,  manželské postele, leňošky, relaxačné polohovacie kreslá, leňošky, hojdacie  kreslá, sedacie vaky, klubové kreslá, sektorový kancelársky nábytok, stohovateľné stoličky, predsiene, váľandy, detské a študentské izby, rohové lavice, glóbus barový servírovací stolík, záhradný ratanový nábytok, akciové jedálenské stoly a stoličky...

 

YTMzZ