Úvod » ZÁHRADNÝ RATANOVÝ NÁBYTOK

Záhradný ratanový nábytok

V ponuke eshopu www.super-pohovky.sk nájdete aj záhradný ratanový nábytok, rohové sedacie súpravy do záhrady, akciové jedálenské sety na terasu, závesné hojdacie kreslá, záhradné stohovateľné stoličky aj skladom. Lacné akciové jedálenské stoly s kreslami, rohové ratanové sedačky vhodné do exteriéru. Moderné hojdacie kreslá a závesné ratanové kreslá sú určené tak do interiéru, ako aj do exteriéru. Moderný a kvalitný, ako aj lacný akciový nábytok, ktorý je skladom. DOPRAVA ZDARMA!


EUR
EUR


Bežná cena 212,00 EUR

175,00 EUR

skladom
DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA
Bežná cena 189,00 EUR

169,00 EUR

skladom
DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


Bežná cena 512,00 EUR

479,00 EUR

skladom
DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


Bežná cena 749,00 EUR

719,00 EUR

skladom
DOPRAVA ZDARMA
V ponuke eshopu nájdete aj ratanový nábytok. Ratanový nábytok je vhodný do zimných záhrad a na terasy, ktoré sú kryté strechou. Záhradný ratanový nábytok musí byť chránený pred dažďom. Záhradným nábytkom rozumieme rohové sedacie súpravy, jedálenské stoly s kreslami alebo stoličkami, závesné hojdacie kreslá do exteriéru, ratanové závesné kreslá vhodné aj do interiéru. Rohové ratanové sedačky sú v ponuke s konferenčným stolík v identickom farebnom prevedení. Niektoré ratanové sedacie súpravy majú vodeodolné poťahy, podsedáky, či opierky. V ponuke eshopu nájdete aj akciové jedálenské stoly so stoličkami, ktoré sa vyrábajú v kombinácii plast a oceľ. Záhradné ratanové jedálenské sety z technoratanu sú vhodné aj do reštauácií, na terasy, do zimných záhrad. V ponuke eshopu nájdete aj záhradné hojdacie kreslá, či ratanové závesné kreslá, ktoré sú vhodné aj do interiéru. Pohodlné čalúnenie na závesnom kresle zabezpečí dokonalý relax na terase, či v zimnej záhrade.
Eshop www.super-pohovky.sk - moderné a kvalitné, ako aj lacné akciové sedačky, pohovky, obývacie steny, spálne, šatníkové skrine, manželské postele, vešiakové steny, leňošky, relaxačné polohovateľné kreslá, sedacie vaky, hojdacie kreslá, detské a študentské izby, kancelársky nábytok, klubové kreslá, stohovateľné stoličky, kancelárske  otočné kreslá, akciové kancelárske zostavy, sektorový kancelársky nábytok, televízne a konferenčné stolíky, komody, vitríny, ušiaky, rozkladacie kreslá a taburetky na spanie - aj skladom.

Y2FiZDczZG