Aj kvalitné slovenské pohovky nájdete v našej ponuke

26.08.2019

Aj kvalitné slovenské pohovky nájdete v našej ponuke

Rozkladacia pohovka AVA LILLY pochádza od kvalitného slovenského výrobcu Drevona. V akých farbách ju v našej ponuke nájdete?

Tešíme sa, že slovenské výrobky sú obľúbené a určite patria medzi kvalitné. Snažíme sa do našej ponuky zaraďovať čo najviac slovenských výrobkov, či už v podobe pohoviek, sedačiek, kresiel, ušiakov, taburetiek, ale aj obývačiek, spálni, predsieni a kancelárskeho nábytku. Asi najširšiu slovenskú ponuku v našom eshope nájdete medzi manželskými posteľami.

Kvalitná slovenská pohovka AVA LILLY pochádza od slovenského výrobcu Drevona. Vyrába sa v množstve farebných prevedení, z ktorých si určite vyberie každý. Pohovka patrí medzi jednofarebné. Je čalúnená kvalitnými jednofarebnými poťahovými látkami. Už z ceny pohovky vyplýva, že sa jedná o kvalitný výrobok, ktorý sa musí premietnuť do ceny.

Drevona pohovka Ava Lilly na každodenné spanie

Rozkladacie pohovky na každodenné spanie sa vo väčšine prípadov rozťahujú pomocou mechanizmu automat. Je to mechanizmus značne uľahčujúci rozkladanie pohovky. Preto je súčasťou pohoviek, ktoré slúžia na každodenné spanie. Vysunutie sedacej časti pohovky sa realizuje v podobe akéhosi pól oblúka, čím nedochádza k poškodeniu podláh. 

Ani tejto kvalitnej slovenskej pohovke nechýba úložný priestor pod sedacou časťou pohovky. Dostatočne veľký priestor vhodný na odkladanie vankúšov a paplónov.

Plocha na spanie, ktorú táto slovenská pohovka ponúka, dosahuje rozmery 155x200 cm. Kvalita spacej plochy je porovnateľná s manželskou posteľou. Pohovka AVA LILLY patrí medzi pružinové. Hĺbka sedu pohovky bez vankúšov je 75 cm. Z uvedeného vyplýva, že na pohovke je možné spať, aj keď je neroztiahnutá. 

Drevona pohovka AVA LILLY

Pohovka ponúka po roztiahnutí komfortnú plochu na spanie pre dve osoby. Vzhľad pohovky je mimoriadne elegantný a vhodné je ju umiestniť aj do obývačky, rozhodne sa hanbiť nebudete. Dve operadlové vankúše a dve podrúčkové sú samozrejmosťou. Zvyšujú komfort sedenia na pohovke. Výška sedu pohovky je 42,5 cm.

Drevona pohovky sú vyhľadávané a dodacia lehota na tento typ pohoviek sa pohybuje na úrovni 2-3 týždne. Na kvalitu sa oplatí počkať.

V aktuálne akcii na jeseň 2019 je pohovka AVA LILLY v ponuke vo zvýhodnenej cene v poťahovej látke typu Monolith. Na výber máte zo 6 farebných prevedení - tmavošedá, svetlosivá, zelená, staroružová, koralová, či svetlohnedá - cappuccino. Ja by som si určite vybrala.

Na pohovky na spanie sme špecialisti. Ak potrebujete poradiť pred výberom pohovky, určite sa na nás obráťte buď telefonicky, emailom, ale aj cez chat. Sme tu pre Vás a radi Vám pomôžeme s výberom novej pohovky. Alebo ak potrebujete pohovku mať rýchle doma, zistíme Vám aké pohovky a v ktorých farebných prevedeniach sú skladom.

Pohovky nájdete tu:

Autor: Ivana zo super-pohovky.sk

ODU4OGI4