Hľadáte lacnú sedačku? Prezradíme, ktorá je číslom 1

02.09.2019

Hľadáte lacnú sedačku? Prezradíme, ktorá je číslom 1

Ak hľadáte lacnú sedačku, poradíme, ktoré sedacie súpravy vyhrávajú medzi našimi zákazníkmi

V ponuke eshopu www.super-pohovky.sk nájdete množstvo aj lacných sedačiek. Čakajú na vás rohové, ale aj v tvare písmena U, či klasické zostavy 321 a 311.

Medzi najpredávanejšie sedacie súpravy patria rohové sedacie súpravy v tvare písmena L. Ďalej nasledujú sedačky v tvare písmena U. Nie každá obývačka je vhodná na umiestnenie sedačky v tvare U. Z tohto dôvodu sú univerzálnejšie sedačky v tvare písmena L. 

Číslom 1 je sedacia súprava VIPER. Patrí medzi lacné sedačky, ale zároveň kvalitné. Je to slovenský výrobok, ktorý odporúčame. Z dôvodu veľkého úspechu sa táto sedacia súprava vyrába v troch farebných prevedeniach. Čierno sivá, bielo-sivá, ale aj hnedo-hnedá. Farebné kombinácie vhodné do každej obývačky.

Moderná rohová lacná sedačka VIPER

Sedacia súprava šikovných rozmerov 244x174 cm sa aj rozkladá a nechýba jej úložný priestor pod časťou sedacej súpravy. Odoberateľné tri veľké operadlové vankúše, dva malé podrúčkové sú doladené k poťahovej látke na sedení. Látka je kvalitná, hrubá a dlhotrvácna. Spodná a zadná časť sedacej súpravy je čalúnená ekokožou. Kombinácia týchto dvoch materiálov má stále veľký úspech.

Rohové sedačky majú v niektorých prípadoch univerzálny roh. Pravo-ľavý, zákazník si sám prvým montovaním v priestore obývačky zvolí požadovaný roh. Sedacie súpravy sa dodávajú v dvoch baleniach, ak sa jedná sedačku v tvare L, a v troch baleniach, ak sa jedná o sedaciu súpravu v tvare písmena U.

Ak chcete vedieť, ako vyzerá moderné rohové sedačky, tak určite by mali byť vybavené funkciou polohovacích opierok hlavy. Táto funkcia je veľmi vyhľadávaná našimi zákazníkmi.

Sedačka je dôležitým prvkov každej obývačky. Sedacia súprava na titulnom obrázku tohto článku sa volá Taurus, takisto patrí medzi lacné sedačky, je vybavená polohovacími opierkami hlavy a nájdete ju v našej ponuke.

Sedacia súprava, ktorú môžeme takisto zaradiť do kategórie "lacné sedačky" je sedacia súprava LATE. Jej hlavnou výhodou je, že je vhodná na každodenné spanie a ideálna je do malých bytov. Plochu na spanie, ktorú ponúka, je vhodné využívať ako manželskú posteľ. Jej spacia plocha po roztiahnutí dosahuje rozmery 140x200 cm.

Lacná sedačka Late na každodenné spanie

Sedacia súprava LATE je čalúnená takisto kombináciou ekokože a kvalitnej látky typu Portland na sedení. Jednoducho sa rozkladá a vďaka vhodnosti na každodenné spanie bude určite vhodným riešením do množstva domácnosti. Nechýba jej elegancia a praktickosť. Jej rozmery sú šxh 250x160 cm.

Sedačky, ktoré sme Vám predstavili sú síce lacné, ale kvalitné a zo zákona máte na nich záruku 2 roky. Sú mimoriadne obľúbené, majú moderný dizajn a množstvo praktických funkcií, či už v podobe rozťahovania, ale aj úložného priestoru.

Sedacie súpravy nájdete v našej ponuke tu:

Autor: Ivana zo super-pohovky.sk

OGE0MTI