Do našej ponuky sme zaradili aj slovenské dvojkreslo BANDI

27.05.2019

Do našej ponuky sme zaradili aj slovenské dvojkreslo BANDI

Vlastníte ubytovacie zariadenie? Obzeráte sa po rozkladacích kreslách? Máme pre Vás tip.

Našou horúcou novinkou na rok 2019 je slovenské rozkladacie dvojkreslo s názvom BANDI. Je zaujímavo riešené jeho rozkladanie a sme presvedčení, že si nájde množstvo svojich majiteľov.

Rozkladacie dvojkreslá na spanie ponúkajú širšiu spaciu plochu ako rozkladacie kreslá. Sú určené aj pre dva osoby a ich plocha na spanie má minimálne šírku viac ako 110 cm. Záleží od konkrétneho typu kresla, ale spacia plocha dvojkresiel môže dosiahnuť aj 140 cm.

Toto rozkladacie dvojkreslo je výnimočné nielen spacou plochou. Kreslo tvorí jeden celok, ale roztiahnuť sa môže len jedna časť kresla. Ideálne v prípade, že nás navštívi len jeden hosť. V prípade návštevy manželského páru sa roztiahnu obidva časti kresla.

Fialové rozkladacie dvojkreslo

Jedno lôžko dvojkresla BANDI má šírku 79 cm a dĺžku 195 cm. Spacia plocha úplne roztiahnutého dvojkresla BANDI je široká 158 a dlhá 195 cm. Tento rozmer je komfortný a úplne porovnateľný so spacou plochou manželskej postele.

Rozkladacie dvojkreslo BANDI je vhodné tak pre jednu osobu, ako aj pre dve.

Rozkladacie dvojkreslá sú niekedy obdarené aj úložným priestorom. Ten však tomuto dvojkreslu chýba. Je to jednoduché rozkladacie dvojkreslo kvalitného slovenského výrobcu a vyrába sa vo viacerých farebných prevedeniach. Ide o jednofarebné a kvalitné poťahové látky, ktoré sa používajú aj na manželské postele.

Šedé rozkladacie dvojkreslo

Rozkladacie dvojkreslá sú vhodné na využívanie tak v domácnostiach, ako aj na chatách. Mimoriadne užitočné sú v ubytovacích zariadeniach, kde plnia funkciu prístelku.  

BANDI má množstvo plusov a mínus len jeden - úložný priestor. Ten tomuto kreslu chýba, ale množstvo plusov dvojkresla prevyšuje. 

Rozkladacie dvojkreslo BANDI má výšku sedenia na úrovni 40 cm a po roztiahnutí je výška spacej plochy na úrovni 20 cm. Kreslo sa rozkladá vyrolovaním do priestoru. Uchopením operadlovej časti a následným prenášaním do priestoru vznikne spacia plocha. Dvojkreslo nájdete za prijateľnú cenu v našej ponuke. Veríme, že Vám poslúži nielen v čase neočakávaných návštev, ale aj návštev rodiny, či blízkych priateľov. Mimoriadne užitočné bude v hoteloch a penziónoch. Počas dňa sa na kresle vďaka výške sedu bude aj príjemne sedieť.

Autor: Ivana zo super-pohovky.sk

YTI5ODFiNz