»
Manželská posteľ GEORGIA biela alebo čierna ekokoža

Eshop www.super-pohovky.sk  má vo svoje ponuke kvalitný a moderný nábytok. V našej ponuke nechýbajú ani kvalitné slovenské výrobky, slovenské manželské postele. Slovenské manželské postele sú v ponuke čalúnené - látkové, z ekokože, ako aj z masívneho dreva. Čalúnené látkové manželské postele s úložným priestorom sú v ponuke v akciových cenách, aby konkurovali aj lacnejším poľským výrobkom.

V našej ponuke nájdete množstvo manželských postelí z ekokože, či koženky. Najpredávanejšie sú postele z bielej ekokože. Ale aj manželské postele z čiernej ekokože si nájdu svojich priaznivcov.

Slovenské postele z našej ponuky sú v ponuke s výklopnými roštami, majú praktický úložný priestor. Cena postelí je bez matracov, tieto postele sú určené pre zdravotné ortopedické matrace a je len na Vás, koľko chcete do matracov investovať.

Manželská posteľ GEORGIA

Biela manželská posteľ Georgia

Kvalitná slovenská manželská posteľ GEORGIA je v ponuke s výklopnými roštami a s úložným priestorom. Posteľ má vyvýšenú výšku spacej plochy!

Akciová manželská posteľ Georgia

Moderná manželská posteľ GEORGIA s vyššou výškou spacej plochy a s prešívaným čelom je v ponuke v bielej alebo aj v čiernej ekokoži.


Manželská posteľ GEORGIA sa vyklápa z boku postele, z boku postele je aj prístup do úložného priestoru.

Cena postele je bez matracov!

Vyklápacia manželská posteľ má spaciu plochu 180x200 cm.

Manželská posteľ GEORGIA je určená pre 2 zdravotné matrace o rozmere 90x200 cm.

Manželská posteľ má nosnosť 120 kg na jednolôžko.

Vonkajšie rozmery postele:
šírka: 203 cm
výška: 128 cm
dĺžka: 218 cm

Výška sedu manželskej postele GEORGIA je až 60 cm!


Značkový slovenský výrobok!

Ak je posteľ skladom, dodacia lehota je 1 týždeň.

Internetový obchod www.super-pohovky.sk - eshop s nábytkom, sedačkami, pohovkami, obývačkami, spálňami, predsieňami, sektorovým nábytkom, váľandami, relaxačnými polohovacími kreslami, leňoškami...

Doprava zdarma po celom Slovensku!

Prezrite si našu aktuálnu ponuku manželských postelí - určite Vás nejaká zaujme.

 

Kompletnú ponuku akciových moderných a kvalitných manželských postelí z ekokože, postelí koženky s úložným priestorom, či s výklopnými lamelovými roštami, manželských postelí nájdete tu.

Množstvo manželských postelí aj skladom!

DOPRAVA ZDARMA


NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV

YmU4MzVjN