Úvod » Provensálsky nábytok

Provensálsky nábytok

Provensálsky nábytok. V ponuke eshopu www.super-pohovky.sk nájdete aj štýlový rustikálny sektorový nábytok vo vidieckom provensálskom štýle. ktorý príjemne zútulní Vaše domovy. V ponuke  nájdete biely provensálsky nábytok je vhodný do obývačky, haly, jedálne, spálne a predsiene. Nábytok do obývačky ponúka: vitríny, policové regále, regále na víno, komody, príborníky, televízne a konferenčné stolíky, jedálenské stoly a stoličky, toaletné stolíky - toaletky. V ponuke nábytok z masívu, masívneho dreva, ako aj z laminovanej DTD. Vidiecke provensálske obývacie steny, spálne, predsiene, sedačky sú najpredávanejšie. Eshop s nábytkom aj na splátky.


EUR
EUR
DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


 

465,00 EUR

skladom
DOPRAVA ZDARMA


 

430,00 EUR

skladom
DOPRAVA ZDARMA


 

2 110,00 EUR

skladom
DOPRAVA ZDARMA


 

1 395,00 EUR

skladom
DOPRAVA ZDARMA


 

330,00 EUR

skladom
DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


 

230,00 EUR

skladom
DOPRAVA ZDARMA


 

220,00 EUR

skladom
DOPRAVA ZDARMA


 

650,00 EUR

skladom
DOPRAVA ZDARMA


 

605,00 EUR

skladom
DOPRAVA ZDARMA


V ponuke eshopu www.super-pohovky.sk nájdete aj vidiecky provensálsky nábytok. Vo vidieckom štýle ponúkame do obývačky komody, príborníky, televízne a konferenčné stolíky, vitríny. Do spálne v štýle provence ponúkame manželské postele z laminovanej DTD, komody, zrkadlá, šatníkové skrine s otváracími dverami. Sektorový nábytok ponúka aj jedálenské stoly a stoličky, lavice na sedenie do jedálne. V ponuke eshopu www.super-pohovky.sk nájdete aj širokú ponuku nábytku do predsiene. Vo vidieckom provensálskom štýle máme vešiakové steny, komody, botníky, skrinky na topánky, zrkadlá, nástenné vešiakové panely a šatníkové skrine do predsiene. Provensálsky nábytok je charakteristický hlavne svetlou farbu nábytku, či interiéru. Vidiecky provensálsky nábytok sa vyrába z laminovanej DTD, ale aj z masívneho dreva.

Eshop www.super-pohovky.sk - internetový obchod - kvalitný a moderný, ako aj lacný akciový nábytok, sedačky, obývačky, spálne, rozkladacie kreslá a taburetky, leňošky do obývačky, klubové a kancelárske kreslá, stohovateľné stoličky ISO, výklopné váľandy, rohové lavice Iktus, sedacie vaky...

NzMxZWM0ZW