Úvod » Skrine » Skrine s otváracími dverami

Skrine s otváracími dverami

Šatníkové skrine s otváracími dverami v rôznych farebných prevedeniach. Moderné a kvalitné šatníkové skrine do spálne, predsiene, detskej a študentskej izby. V ponuke eshopu nájdete aj lacné akciové šatníkové skrine so zrkadlom, skrine v prevedení biely lak vysoký lesk, skrine vo vidieckom provensálskom štýle. V ponuke šatníkové skrine aj od slovenských výrobcov. Akciový nábytok, sedačky, pohovky, obývačky, spálne, predsiene, manželské postele aj skladom. 


EUR
EUR
Parametre
 

736,00 EUR

skladom
DOPRAVA ZDARMA


 

548,00 EUR

skladom
DOPRAVA ZDARMA


 

309,00 EUR

skladom
DOPRAVA ZDARMA


 

394,00 EUR

skladom
DOPRAVA ZDARMA


 

318,00 EUR

skladom
DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


 

310,00 EUR

skladom
DOPRAVA ZDARMA


Šatníkové skrine plnia svoju funkciu v obývačke, spálni, predsieni či detskej a študentskej izbe. Slúžia na odkladanie hlavne oblečenia, posteľného prádla, uterákov, sezónnych vecí, ale napr. aj hračiek. Ak šatníková skriňa ponúka aj zrkadlo, je to len ďalším plusom. Nie každý však chce šatníkovú skriňu so zrkadlom.

Šatníkové skrine sa vyrábajú s posuvnými alebo otváracími dverami, záleží čo Vám vyhovuje, od množstva priestoru, ktorý máte. Šatníkové skrine s posuvnými dverami sú vhodné do rozmerovo obmedzených priestorov. Otvorenie dverí nezaberá žiadny dodatočný priestor v miestnosti. Ak Vám priestor umožňuje, môžete si zvoliť aj skriňu s otváracími dverami. Je nutné však rátať s tým, že otvorenie dverí zaberie pár centimetrov z miestnosti, hlavne ak máte šatníkovú skrinu blízko manželskej postele či váľandy.

Šatníkové skrine sa vyrábajú v rôznych farebných prevedeniach. Moderné sú biele lesklé šatníkové skrine so zrkadlom, ale obľube sa tešia aj šatníkové skrine v dekoroch dreva buk, jelša, čerešňa, orech, dub bardolino, dub sonoma, wenge, slivka, navarra, či sivá farba graphite, dekor betón. Vidiecky štýl v zariaďovaní interiéru je momentálne in, aj takéto šatníkové skrine nájdete v našej ponuke.

Vnútorné vybavenie skrine je veľmi dôležité. Väčšinou je vnútro skrine kombinované - polovica alebo tretina je policová a zvyšok je na vešanie. V plytkých šatníkových skriniach je vešiak výsuvný, v hlbokých šatníkových skriniach je tyč na šaty. Záleží však od typu skrine. Šatníkové skrine sa vyrábajú aj s výškou až 240 cm, ale v ponuke nájdete aj nižšie šatníkové skrine.

V ponuke eshopu nájdete slovenské, poľské a talianske šatníkové skrine do spálne.

www.super-pohovky.sk - akciový nábytok, sedačky, pohovky, obývacie steny, spálňové zostavy, predsiene, akciové vešiakové steny, klubové kreslá, kancelársky nábytok, výklopné váľandy, manželské postele s úložným priestorom - aj skladom.

MDM1ZDgxM