Úvod » Spálne » Spálňa Nivea

Spálňa NIVEA

Spálňa NIVEA, moderná sektorová spálňa je v ponuke v prevedení biela matná. Štýlová talianska spálňa ponúka dizajnové šatníkové skrine s posuvnými dverami, manželskú posteľ, komodu a nočné stolíky do spálne. Spálňa je vyrobená z laminovaných panelov Avatar s bielym matným povrchom. Štýlovo zdobené sú dvere skrine, čelá zásuviek komody a nočných stolíkov. Čelo manželskej postele je zdobené ozdobnou strieborno-zlatou dekoráciou. Kvalitný taliansky výrobok! Dodanie 6-8 týždňov. Dovoz zdarma!


EUR
EUR
Parametre
 

509,00 EUR

skladom
DOPRAVA ZDARMA


 

299,00 EUR

skladom
DOPRAVA ZDARMA


 

343,00 EUR

skladom
DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


 

1 075,00 EUR

skladom
DOPRAVA ZDARMA


 

72,00 EUR

skladom
DOPRAVA ZDARMA


 

80,00 EUR

skladom
DOPRAVA ZDARMA


 

66,00 EUR

skladom
DOPRAVA ZDARMA


 

2 227,00 EUR

skladom
DOPRAVA ZDARMA

V ponuke eshopu www.super-pohovky.sk nájdete spálne od slovenských, poľských a talianskych výrobcov. Taliansky nábytok je dizajnovo jedinečný a ponúka skvostné prvky nielen do obývačky a spálne.

Spálňa NIVEA je novinkou v našej ponuke. NIVEA je moderná sektorová spálňa, ktorá je v ponuke v prevedení biela matná. pálňa je vyrobená z laminovaných panelov Avatar s bielym matným povrchom.

Štýlová a exkluzívna talianska spálňa ponúka šatníkové skrine s posuvnými dverami, manželskú posteľ, komodu a nočné stolíky. Manželská posteľ, zásuvková komoda a aj nočné stolíky sú na bielych vysokých nožičkách.

Elegantná a štýlová manželská posteľ NIVEA má čelo čalúnené vysoko kvalitnou ekokožou bielej farby, čelo je zdobené gombíkmi a ozdobnou štýlovou dekoráciou. Ozdobná dekorácia je vyrobená z kovu lakovaná bielym matným lakom a zdobená zlato-strieborným ornamentom. Rám manželskej postele NIVEA je vyrobený z lamino panelov Avatar s bielym matným štrukturovaným povrchom a zdobeným predným čelom. Spacia plocha postele je 180x200 cm. Manželská posteľ nemá úložný priestor. Cena postele je bez roštov a bez matracov.

Šatníková skriňa je v ponuke v posuvnými dverami, bez zrkadla. Základné vnútorné vybavenie šatníkovej skrine je len na vešanie. Do skrine je možné doobjednať police, či zásuvkový box. Takisto dvere šatníkovej skrine sú zdobené zlato-strieborným ornamentom.

Spálňa NIVEA je dodávaná v demontovanom stave. Kvalitný taliansky výrobok! Dodacia lehota je 6 týždňov.

ODcyYT