Úvod » DETSKÉ IZBY » DETSKÁ IZBA ANGEL

Detská izba ANGEL

Sektorová detská / študentská izba ANGEL. Sektorová zostava pre deti a študentov, je určená tak pre chlapcov, ako aj pre dievčatá. Sektorový nábytok do detskej a študentskej izby je v ponuke v prevedení biela craft. Sektor je skladom, dodacia lehota je 1 týždeň. Nábytok ANGEL je vyhotovený z laminovanej DTD. Kvalitná, moderná a praktická detská izba ANGEL s veľkým množstvom prvkov ako: detská posteľ, písací stolík, nadstavec nad PC stôl, nočný stolík, komody, policové aj kombinované regále, šatníkové skrine na vešanie. Akciové detské zostavy a komplety aj na splátky. DOPRAVA ZDARMA!


EUR
EUR
DOPRAVA ZDARMA
DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA
DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


Detská izba ANGEL je v ponuke v zaujímavom farebnom prevedení - biela craft. Detská / študentská izba je určená tak pre chlapcov, ako aj pre dievčatá, pre deti, aj -násťročných. Sektorový nábytok ponúka dostatok prvkov, všetky sú skladom. Moderná a kvalitná sektorová detská / študentská izba ANGEL aj na splátky. Eshop www.super-pohovky.sk - nábytok, sedačky, pohovky, obývačky, spálne, predsiene, váľandy.

Eshop www.super-pohovky.sk - moderný a kvalitný, ako aj lacný akciový nábytok, sedacie súpravy, pohovky na každodenné spanie s úložným priestorom, manželské postele, spálne, šatníkové skrine, komody a nočné stolíky, obývacie steny, predsiene, botníky, klubové kreslá a dvojkreslá do kancelárie, akciové kancelárske zostavy a komplety, stohovateľné stoličky, záhradný ratanový nábytok, rohové lavice, sedacie vaky, hojdacie a relaxačné polohovacie kreslá aj pre seniorov, leňošky, výklopné váľandy, rozkladacie kreslá a taburetky. Akciový nábytok aj skladom.

ZDc2ZjY0Yj