»
Lacné pohovky na spanie

Eshop www.super-pohovky.sk sa špecializuje hlavne na pohovky a sedacie súpravy. Vyberáme do našej ponuky pre Vás tie kvalitné, ale nechýbajú ani lacné akciové rozkladacie pohovky s úložným priestorom, niektoré vhodné a určené aj na každodenné spanie. Aj lacné rozkladacie pohovky, cenovo dostupné spĺňajú všetky požiadavky komfortného spanie. Aj lacné pohovky na spanie nájdete v našej širokej ponuke pohoviek a sedačiek.

Výrobca dokáže cenu pohovky zatraktívniť typom poťahovej látky, veľkosťou vankúšov, či typom nožičiek. Pohovka nemusí byť čalúnená aktuálne najmodernejším topom čalúnickej látky. Nožičky nemusia byť kovové, aj drevené spĺňajú všetky požiadavky. 

Z našej ponuky vyberáme tieto lacné pohovky na spanie:

Hnedé lacné pohovky na spanie

Lacné pohovky na spanie môžu vyzerať aj takto. Čo im chýba? Nič. Táto rozkladacia pohovka s úložným priestorom, má kovové nohy, poťahová látka je mikrofáza kombinovaná s bavlnou. Sedenie pohovky je komfortné pružinové. Pohovka sa rozkladá spôsobom Automat.

Rozmery pohovky sú šxhxv: 189x90x100 cm. Spacia plocha pohovky po roztiahnutí je 198x153 cm. Dodacia lehota na túto pohovku je 2-4 týždne.

 

Chceme Vám predstaviť rôzne lacné pohovky na spanie. Preto do Vašej pozornosti vyberáme aj jednu rohovú pohovku z našej ponuky  eshopu www.super-pohovky.sk 


Pohovka POLARIS
Modrá lacná pohovka na spanie

Sedacia súprava POLARIS NEW je akciová univerzálna P/Ľ rohová rozkladacia sedacia súprava s úložným priestorom, ktorá je skladom v dvoch farebných prevedeniach. Skladom je modrá a hnedá poťahová látka rovnakej kvality. 

Sedačka je univerzálna - sami si prvým montovaním zvolíte požadovaný roh. Či bude otoman naľavo alebo napravo, je to len na Vás.
Materiál rohovej pohovky na obrázku je látka altara tmavosivá / vankúše sú vzorované.

Rozmery sedačky sú šxvxh: 192x68/78x142 cm
Pohovka je aj rozkladacia a po roztiahnutí ponúka spaciu plochu na úrovni: 135x192 cm.
Výška a hĺbka sedenia: 40x51/64 cm

Lacná akciová pohovka je skladom, dodacia lehota je 7-10 dní.

Lacné pohovky na spanie nájdete tu: 


NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV

ZDE0ZGE4N