»
Moderné konferenčné stolíky do obývačky

Pri výbere konferenčného stolíka sa musíte riadiť veľkosťou obývačky, veľkosťou sedačky, farebným prevedením obývačky. Preferujete stolík štvorcový alebo v tvare obdĺžnika?

Momentálne napredávanejšie obývačky sú v prevedení biely lak vysoký lesk, takže aj konferenčné stolíky v tomto farebnom prevedení patria medzi najpredávanejšie.

Ak máte v obývačke sedačku v tvare U, musíte vyberať z malých konferenčných stolíkov, ktoré sa Vám do Vášho u-čka zmestia. Alebo Vám nič iné nezostáva, len stolík vysunúť viac do priestoru, samozrejme, ak máte dostatok priestoru v obývačke.

Ak preferujete praktický konferenčný stolík, tak učite siahnete po stolíku, ktorý má aspoň zásuvky, prípadne poličky na odkladanie novín, časopisov, televíznych ovládačov...

Existujú aj výškovo nastaviteľné konferenčné stolíky, väčšinou sú v štýlovom rustikálnom prevedení. Nič moderné v ponuke nie je.

Pri výbere konferenčného stolíka svoju pozornosť venujte aj výške stolíka.

Konferenčný stolík HUGO má štýlovo otočnú vrchnú dosku stola. Farebné prevedenie biely lesk mu dodáva ten správny šmrnc. Vhodný je aj do sedačky v tvare písmena U.


Konferenčný stolík ABBY je praktický, má 2 zásuvky výsuvné z bokov stolíka. Všetko nepotrebné sa doňho skryje. Všetko, čo neočakávaná návšteva nemá vidieť Wink.

Moderný konferenčný stolík do obývačky so zásuvkou

Konferenčný stolík PAVEL z našej ponuky je v ponuke v prevedení matná biela v kombinácii s dubovou dýhou. Má praktickú výsuvnú zásuvku a sklopnú dosku.

Moderný konferenčný stolík do obývačky v prevedení dub sonoma

Tieto exkluzívne moderné konferenčné stolíky do obývačky dovážame z Nemecka, sú len na objednávku. Lacné akciové konferenčné stolíky máme skladom.

V našej ponuke nájdete aj konferenčné stolíky vo vidieckom provensálskom štýle, aj z masívneho dreva.

Nábytok aj na splátky.

DOPRAVA ZDARMA!

Autor:  Ivana zo super-pohovky.sk

 


NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV

YzU5O