»
ROHOVÁ POHOVKA POLARIS

Rohové pohovky sú určené do rohu miestnosti. Zaberajú viac miesta, ako rovné pohovky. Pohovky v tvare písmena L majú molitanové alebo pružinové sedenie.

Akciová rohová sedačka POLARIS je v ponuke v kvalitnej látke altara - látka s teflónovou úpravou.

Rohová pohovka POLARIS je univerzálna P/Ľ rohová rozkladacia sedacia súprava s úložným priestorom. Nie je potrebné pri objednávaní pohovky definovať požadovaný roh sedačky. Zákazník si prvou montážnou sám zvolí požadovaný roh.

Súčasťou pohovky POLARIS sú aj 2 malé podrúčkové vankúše ako aj 3 veľké opierkové vankúše.

Rohová pohovka POLARIS sa rozkladá nasledovným spôsobom: sedacia časť sa povytiahnte, čím vznikne priestor pre sklopenie opierkovej časti sedačky. Sedacia súprava musí byť cca 10 cm odtiahnutá od steny, aby rozkladanie bolo plynulé.

Materiál pohovky POLARIS: látka altara pomarančová, tmavo sivá alebo hnedá. Vankúše sú vzorované. Pohovka je v akcii stále v iných látkach, prezrite si našu aktuálnu ponuku pohoviek na www.super-pohovky.sk.

Hnedá rohová pohovka POLARIS
Rozmery sedačky šxvxh: 192x68/78x142 cm
Spacia plocha pohovky po roztiahnutí: 135x192 cm
Výška a hĺbka sedenia: 40x51/64 cm


Pohovka je skladom, dodacia lehota je 7-10 dní.

Modrá rohová pohovka POLARIS

Rohová pohovka POLARIS je skladom - DOPRAVA ZDARMA od eshopu www.super-pohovky.sk

Eshop nielen so sedačkami a pohovkami - nájdete u nás kvalitný, moderný aj klasický nábytok, sedačky, pohovky, obývačky, spálne, manželské postele, šatníkové skrine, rohové lavice, leňošky, relaxačné polohovacie kreslá, rozkladacie kreslá a taburetky, predsiene, kancelársky nábytok, otočné stoličky...

 

Autor: Ivana zo super-pohovky.sk


NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV

MDE4YW