Úvod » OBÝVACIE STENY » OBÝVAČKA SLONE

Obývačka SLONE

Obývačka SLONE v prevedení betón + biela lesklá + číre sklo. Obývacia stena má vo svojej ponuke akciovú obývaciu zostavu, ako aj komody a televízny stolík. Obývačka SLONE s LED osvetlením je skladom, dodacia lehota je 1 týždeň. Obývacia stena je vyrobená z laminovanej DTD. V ponuke eshopu www.super-pohovky.sk nájdete aj moderné a kvalitné sedačky, pohovky, spálne, predsiene, výklopné váľandy, relaxačné polohovacie kreslá, leňošky. Lacný akciový nábytok aj skladom. DOPRAVA ZDARMA!


EUR
EUR


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA

Moderná sektorová obývačka SLONE v novom farebnom prevedení - dekor betón + biely lesk. Dúfame, že sa Vám táto obývačka zapáči. Obývacia stena a komody sú novinkou na rok 2017 v ponuke eshopu www.super-pohovky.sk. V ponuke nájdete aj iné lacné akciové obývacie steny a zostavy, vitríny, komody, konferenčné a televízne stolíky do Vašej obývačky. 
Eshop www.super-pohovky.sk - moderný a kvalitný, ako aj lacný akciový nábytok, sedacie súpravy, pohovky na každodenné spanie, manželské postele, spálne, šatníkové skrine, obývacie steny, predsiene, klubové kreslá do kancelárie, akciové kancelárske zostavy a komplety, stohovateľné stoličky, záhradný ratanový nábytok, rohové lavice, sedacie vaky, hojdacie a relaxačné polohovacie kreslá aj pre seniorov, leňošky, výklopné váľandy, rozkladacie kreslá a taburetky. Akciový nábytok aj skladom.

NDRkYWE1O