Úvod » SPÁLNE » TOALETNÉ STOLÍKY

Toaletné stolíky

Moderné a kvalitné, ako aj lacné akciové toaletky nielen do spálne. Toaletné stolíky bez zrkadla nájdeme aj v predsieni, plnia funkciu odkladacieho stolíka. V ponuke eshopu nájdete aj biele toaletky so zrkadlom. Akciové kozmetické stolíky aj skladom. DOPRAVA ZDARMA!


EUR
EUR
DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA

Toaletné stolíky si svoje miesto nájdu predovšetkým v spálni. Toaletky sú často označované aj ako kozmetické stolíky. Toaletky slúžia pre dámy na skrášľovanie, na odkladanie kozmetiky, či make-upu. Nie všetky toaletky sú v ponuke so zrkadlom. Výrobca predpokladá, že zákazník si zrkadlo, tvar a veľkosť, zvolí sám a umiestni na stenu. Moderné toaletky so zrkadlom sú v ponuke v rôznych prevedeniach a dizajnoch. Výrobcovia ponúkajú aj klasické toaletky, zrkadielko sa otvorí vyklopením zásuvky. Častokrát toaletky ponúkajú aj zásuvky po bokoch stolíka. K toaletkám sa výborne hodia aj taburetky na sedenie, zasunú sa pod stolík a nezaberajú počas dňa priestor v spálni.
Eshop www.super-pohovky.sk - moderný a kvalitný, ako aj lacný akciový nábytok, sedacie súpravy, pohovky na každodenné spanie, manželské postele, šatníkové skrine, obývacie steny, predsiene, klubové kreslá do kancelárie, akciové kancelárske zostavy a komplety, stohovateľné stoličky, záhradný ratanový nábytok, rohové lavice, sedacie vaky, hojdacie a relaxačné polohovacie kreslá aj pre seniorov, rozkladacie kreslá a taburetky. Akciový nábytok aj skladom.

NDg5ZT