Úvod » SPÁLNE » TOALETNÉ STOLÍKY

Toaletné stolíky

Moderné a kvalitné, ako aj lacné akciové toaletky nielen do spálne. Toaletné stolíky bez zrkadla nájdeme aj v predsieni, plnia funkciu odkladacieho stolíka. V ponuke eshopu nájdete aj biele toaletky so zrkadlom. Akciové kozmetické stolíky aj skladom. DOPRAVA ZDARMA!


EUR
EUR
DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA

Toaletné stolíky si svoje miesto nájdu predovšetkým v spálni. Toaletky sú často označované aj ako kozmetické stolíky. Toaletky slúžia pre dámy na skrášľovanie, na odkladanie kozmetiky, či make-upu. Nie všetky toaletky sú v ponuke so zrkadlom. Výrobca predpokladá, že zákazník si zrkadlo, tvar a veľkosť, zvolí sám a umiestni na stenu. Moderné toaletky so zrkadlom sú v ponuke v rôznych prevedeniach a dizajnoch. Výrobcovia ponúkajú aj klasické toaletky, zrkadielko sa otvorí vyklopením zásuvky. Častokrát toaletky ponúkajú aj zásuvky po bokoch stolíka. K toaletkám sa výborne hodia aj taburetky na sedenie, zasunú sa pod stolík a nezaberajú počas dňa priestor v spálni.
Eshop www.super-pohovky.sk - moderný a kvalitný, ako aj lacný akciový nábytok, sedacie súpravy, pohovky na každodenné spanie, manželské postele, šatníkové skrine, obývacie steny, predsiene, klubové kreslá do kancelárie, akciové kancelárske zostavy a komplety, stohovateľné stoličky, záhradný ratanový nábytok, rohové lavice, sedacie vaky, hojdacie a relaxačné polohovacie kreslá aj pre seniorov, rozkladacie kreslá a taburetky. Akciový nábytok aj skladom.

NmZkNjR