Úvod » OBÝVACIE STENY » VITRÍNY

Vitríny

Vitríny do obývačky, moderné sklenené skrinky do obývačky v rôznych farebných prevedeniach. Moderné a štýlové dvierkové vitríny aj na vysokých drevených, či kovových nožičkách. Najpredávanejšie sú vitríny v prevedení biely lak vysoký lesk, či rôzne dekory dreva, sivá farba graphite, dekor betón... Moderné a kvalitné, ako aj lacné akciové komody aj skladom. Dovoz zdarma


EUR
EUR
Parametre
 

1 550,00 EUR

skladom
DOPRAVA ZDARMA


 

1 035,00 EUR

skladom
DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


 

1 715,00 EUR

skladom
DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


 

1 270,00 EUR

skladom
DOPRAVA ZDARMA


 

815,00 EUR

skladom
DOPRAVA ZDARMA


Samostatne stojace vitríny v obývačkách sú zaujímavými a dominantými prvkami v každe obývačke. Samostatne stojaca vitrína nájde svoje miesto v obývačke, ale aj v detskej a študentskej izbe, či v kancelárii a pracovni. Vitríny sú sklenené komody. Police bývajú drevené alebo sklenené. Z pohľadu praktickosti sú lepšie drevené, ale v presklennej vitríne vyniknú sklenené poličky. Komody sa vyrábajú aj kombinované, v spodnej časti môžu mať aj zásuvky.
V ponuke eshopu nájdete aj dizajnérske kúsky v rôznych farebných prevedeniach, vitríny nízke a vysoké, vitríny široké a aj úzke. Moderné sú aj vitríny na vysokých kovových alebo drevených nožičkách.  Najširšia je ponuka vitrín v prevedení biely lak vysoký lesk. V ponuke eshopu nájdete aj vitríny a príborníky vo vidieckom provensálskom štýle. Moderné a kvalitné, ako aj lacné akciové vitríny aj skladom.

Najpredávanejšie sú biele lesklé vitríny a biele matné vitríny do obývačky. Novým zaujímavým farebných prevedením je sivá -  šedá farba, dekor betón. Exkluzívne a kvalitné vitríny od talianskeho výrobcu sú len na objednávku.
V ponuke eshopu www.super-pohovky.sk nájdete obývacie steny, moderné a kvalitné obývačky v rôznych prevedeniach, ako aj lacný akciový sektorový nábytok do obývačky. Nechýbajú komody, vitríny, šatníkové skrine, konferenčné a televízne stolíky v rôznych farebných prevedeniach, vyrobené z rôznych materiálov, aj vo vidieckom provensálskom štýle.

NTBiZjRl