Kancelárske stoličky patrí medzi cenovo najdostupnejšie, no zároveň najpraktickejšie

03.06.2019

Kancelárske stoličky patrí medzi cenovo najdostupnejšie, no zároveň najpraktickejšie

Jednoduchá konštrukcia a pohodlný sedák. To najvýstižnejšie charakterizuje kancelárske stohovateľné stoličky, ktoré nájdete v našej ponuke. V každom administratívnom a kancelárskom priestore sa tento typ stoličiek nájde. Bývajú súčasťou školiacich miestností, učební, zasadačiek, ale aj knižníc, či študovní. Majú fakt široké využitie a istí to aj fakt, že sú mimoriadne cenovo dostupné. 

Stohovateľné stoličky sa ľahko manipulujú vďaka konštrukcii, z ktorej sú vyrobené. Stohovať ich môžete do výšky, do akej dosiahnete. Najväčšia výhoda je, že šetria priestor. Ak organizujete akcie, kde nárazovito dochádza k veľkému počtu ľudí, či zákazníkov, pre vás sú tieto stoličky ako stvorené.

 Hnedá kancelárska stohovateľná stolička

Kancelárske stoličky ISO NEW, na ktoré sa práve pozeráte, sa vyrábajú v rôznych prevedeniach. Konštrukcia stoličky je čierna a čalúnený sedák môže byť červenej, bordovej, hnedej, sivej, čiernej a modrej farby. Najpredávanejšie sú stoličky s čiernym a sivým sedákom.

Elegantnejšia verzia tejto stoličky je stolička ISO chróm. Z jej názvu už vyplýva, že má chrómovanú konštrukciu a sedák môže byť čalúnený len jedným druhom poťahu a to hnedej farby. Sú to reprezentatívnejšie stoličky a sú vhodné napríklad do bánk, kde sa vyžaduje stolička na určitej úrovni. Chróm jej dodáva luxusnejší vzhľad. 

Konštrukcia stoličky je jednoduchá, ľahká, no zároveň sú stoličky stabilné. Ráta sa s tým, že s týmto typom stoličiek sa často manipuluje. Nožičky stoličky sú opatrené plastovými klzákmi, aby nedochádzalo k poškodzovaniu podláh a aby sa stoličky hladko kĺzali po podlahe.

Stohovateľné stoličky sú skladom vo všetkých farebných prevedeniach. My Vám tieto stoličky dodáme do 7-10 dní. 

Pri objednávke 20 a viac kusov stoličiek ISO NEW je jej cena ešte výhodnejšia.

Kompletnú ponuku stohovateľných stoličiek nájdete tu:

Autor: Ivana zo super-pohovky.sk

MDM4OWU2Y