Klubové kreslá slovenskej výroby - AVA

20.05.2019

Klubové kreslá slovenskej výroby - AVA

Potrebujete slušné a reprezentatívne sedenie do kancelárie? Alebo len potrebujete kreslo do obývačky?

S týmto problémom hravo pomôžu slovenské klubové kreslá AVA. V našej ponuke ich určite nájdete. Nesú názov AVA HOLGER, či AVA NATY. Všetky produkty, ktoré v našej ponuke nájdete a začína sa ich názov AVA tak ide o kvalitné slovenské produkty.

Klubové kreslo AVA HOLGER je mimoriadne praktické. Je zobrazené na titulnom obrázku tohto článku a ponúka praktickú taburetku pod sedacou časťou. V prípade potreby ďalšieho miesta na sedenie alebo na vyloženie nôh si ju jednoducho vysuniete. 

Šedé moderné klubové kreslo AVA HOLGER
Klubové kreslá sú ideálne aj do domácností. Naviac svoje funkcie však statočne plnia vo vstupných halách rôznych inštitúcií, kde slúžia ako miesto na čakanie. Sú ideálne ku konferenčným stolíkom tak do obývačky, či kancelárie. Nie konkrétne AVA HOLGER, ale druhé kreslo, ktoré Vám dávame do pozornosti - AVA NATY určite poslúži aj v baroch, kaviarňach, herniach či reštauračných zariadeniach.

Klubové kreslo AVA HOLGER I má v ponuke aj dvojkreslo, t.j. dvojkreslo s dvomi taburetkami. Je vybavené plastovými klzákmi, ktoré sa príjemne kĺzajú po podlahe, čo ocenia predovšetkým upratovačky. Klzákmi je vybavená aj taburetka.

Klubové kreslá sú šikovné a výnimočné. Nezaberú, vďaka svojim rozmerom, veľa priestoru a ponúknu komfortné miesto na sedenie. 

Hnedé klubové kreslo

Moderné slovenské klubové kreslá AVA sú čalúnené látkou, ale na výber máte aj ekokožu. Tá sa lepšie udržiava, ak plánujete kreslo umiestniť do priestoru, kde sa strieda množstvo ľudí. Slovenské klubové kreslo AVA NATY má 5 cm vysoké nožičky, ktoré príjemne dotvárajú moderný dizajn. 

Celkový vzhľad kresiel je rôzny, AVA HOLGER má oblejšie tvary a podrúčka sa znižuje od chrbtovej časti. Kreslo AVA NATY má rovnako vysoké operadlo v chrbtovej, ako aj v prednej časti. Hranatejší tvar je charakteristický pre AVA NATY. Kreslá sú čalúnené rovnakým typom poťahovej látky. Je to látka s označením SORO  a patrí medzi kvalitné a dobre udržiavateľné. Jednofarebnosť sa hodí do akékoľvek interiéru. 

Obidve kreslá sú celočalúnené, majú očalúnenú aj chrbtovú časť, čo u takýchto typoch kresiel je bežné. Predsa sa ráta s tým, že budú umiestnené v priestore kancelárie, či reštauračného zariadenia. 

Klubové kreslá nájdete v našej ponuke a vrelo ich odporúčame. Bývajú aj skladom a dodacia lehota je 2 týždne.

 

Autor: Ivana zo super-pohovky.sk

Yjk0NWY