Kvalitné postele s úložným priestorom patria medzi najviac vyhľadávané

29.07.2019

Kvalitné postele s úložným priestorom patria medzi najviac vyhľadávané

Dostatočne veľký úložný priestor s jednoduchým prístupom musí byť prioritou každej manželskej postele

Ale nie je to tak. Zákazníci vyhľadávajú manželské postele s dostatočne veľkým úložným priestorom, ku ktorému musí byť aj jednoduchý prístup. Vyklopenie matraca patrí medzi nenáročné spôsoby prístupu k úložnému priestoru.

Takýto komfortný úložný priestor je snom viacerých z nás. Nenájdete ho v každej manželskej posteli. 

V našej ponuke nájdete kvalitné slovenské manželské postele, ktoré disponujú takýmto úložným priestorom. 

Kvalitné postele s úložným priestorom sa vyrábajú v rozmere 160x200 cm a 180x200 cm. V ponuke eshopu super-pohovky.sk na Vás čaká množstvo druhov týchto postelí. Líšia sa predovšetkým čelom. 

Prístup do úložného priestoru je z boku postele. Niektoré postele majú aj plynové vzpery, nie je to však súčasť každej postele.

Posteľ Caila s úložným priestorom

Lamelové rošty sú v cene postele a sú výklopné. Na nich je potrebné doobjednať matrac podľa požiadaviek zákazníka. Ideálne riešenie, ak posteľ tvoria dva matrace o rozmere 80x200 cm alebo 90x200 cm. Nie jeden v celku. 

Z vlastných skúseností však vieme, že aj na tento spôsob otvárania je možné dať jeden matrac v celku. Mali sme zákazníka, ktorý trval na jednom matraci. Malými úpravami to dokázal. Musíme však podotknúť, že na tento typ postele výrobca odporúča dva matrace extra.

Čalúnené postele môžu byť kožené alebo látkové. Z ekokoží vyhráva sivá, biela, či čierna. Látkové manželské postele viac podliehajú trendom farieb. V súčasnosti letí fialová, horčicová, sivá, či tyrkysová.

Ak stojí posteľ na vysokých drevených nohách, úložný priestor je logicky menší. 

Tieto postele sa skladajú z troch častí. Tak sú tieto postele dodávané. Dve váľandy je potrebné spojiť s čelom. Montáž nie je vôbec náročná a zaberie pár minút.

Komfortný úložný priestor s jednoduchým prístupom ponúka dostatok priestoru na paplóny, či vankúše.

Tieto slovenské postele sú moderné, na dizajne postelí si dáva výrobca záležať. Vždy v marci prichádza s novou kolekciou postelí,  ktoré upútajú, sú kvalitné a mimoriadne obľúbené a vyhľadávané.

Takáto posteľ môže slúžiť aj vo vašej spálni. Osviežujúci spánok na kvalitnej spacej ploche je samozrejmosťou. Posteľ je základom dobrého spánku.

Kvalitné postele nájdete tu:

Autor: Ivana zo super-pohovky.sk

MDg2ZD