Aj lacná pohovka poslúži dobre

13.05.2019

Aj lacná pohovka poslúži dobre

Za málo peňazí, veľa muziky. U týchto pohoviek to určite platí.

Lacné rozkladacie pohovky sú súčasťou našej ponuky. A aké sú to vlastne lacné pohovky? Pohovky vhodné na každodenné spanie na úrovni cca 300 €. Takéto vyberáme pre ilustráciu do tohto dnešného článku. Sme presvedčení, že sa Vám budú páčiť. Páčia sa nielen nám, ale patria aj medzi najpredávanejšie. A čím si získavajú svojich majiteľov? No predsa nízkou cenou!

Pohovka, menšia sedačka, určená na spanie predovšetkým do detských a študentských izieb. Nachádzame ju aj v ubytovacích zariadeniach, ale aj hosťovských izbách. V rozlohovo menších bytoch slúži aj v obývačke, plnia nielen funkciou sedačky, ale aj manželskej postele. 

Ak má pohovka mechanizmus automat, je to veľkým plusom. Nedochádza k poškodzovaniu podlahy jej každodenným rozkladaním. Podstata spočíva v tom, že pohovka sa rozkladá oblúkovito.

Lacné pohovky na spanie môžu pochádzať aj od kvalitných slovenských výrobcov. Áno, aj slovenskí výrobcovia vedia a musia konkurovať poľským výrobcom. 

Slovenská pohovka vhodná na každodenné spanie - AVA LILLY

Kvalitná lacná pohovka na spanie

Spacia plocha cenovo dostupnej rozkladacej pohovky AVA LILLY

Lacná slovenská rozkladacia pohovka na spanie

Lacné pohovky na spanie sú, ako ináč, čalúnené v kvalitných poťahových látkach a majú aj moderný dizajn. Podrúčkové a operadlové vankúše sú ich nevyhnutnou súčasťou. Vo väčšine prípadov majú pružinové sedenie, aby bol komfort spánku čo najvyšší.

Pohovky za málo peňazí nájdete v našej ponuke v širokej škále farebných prevedení. Slovenské, české, poľské - také u nás nájdete.

Autor: Ivana zo super-pohovky.sk

NTU1Njk