Ktoré rozkladacie kreslo je číslo 1?

01.07.2019

Ktoré rozkladacie kreslo je číslo 1?

Prezradíme, ktoré rozkladacie kreslo z našej ponuky vyhráva medzi našimi zákazníkmi.

Kreslá s jednoduchým rozťahovaním nájdete aj v našej ponuke. Slúžia v detských izbách, ale aj v hosťovských. Sú aj neodmysliteľnou súčasťou ubytovacích zariadení. Počas dňa sedačka, večer lôžko aj pre dospelých, nielen pre deti.

Najpredávanejšie rozkladacie kreslo je MIKRA. Nájdete ho v našej ponuke v rôznych farebných prevedeniach. Poťahové látky, v ktorých sa kresielka vyrábajú, sa menia cca jeden krát ročne. Momentálne je kreslo v ponuke v sivej, hnedej, červenej a fialovej farebnej kombinácií. Vyhráva sivá.

Kreslo sa jednoducho rozkladá a je vybavené bočnicami na obidvoch stranách. Aj dve dekoračné vankúše sú súčasťou ceny kresla. 

Sivé rozkladacie kreslo na spanie

Spacia plocha, ktoré kreslo MIKRA ponúka, má šírku 80 cm a dĺžka je 185 cm. Toto kreslo má však obmedzenú nosnosť. Je určené pre ľudí s maximálnou hmotnosťou 80 kg. Iné kreslá z našej ponuky sú určené aj na váhu 95 kg.

Ak však hľadáte niečo iné, ako rozkladacie kreslá so vzorovaným motívom na poťahovej látke, tak chceme vašu pozornosť upriamiť aj na rozkladaciu taburetku KIKA. Tú tiež nájdete v našej ponuke a patrí takisto medzi obľúbené kúsky nábytku, slúžiace na spanie. Je reprezentatívna a slúžiť môže aj v obývačke.

Je čalúnená jednofarebnou poťahovou látkou typu altara a jednoducho sa rozkladá. Spacia plocha tejto taburetky je 92x200 cm. Nielen šírka, ale aj dĺžka spacej  plochy je u tejto taburetky komfortnejšia.

Hnedé rozkladacie kreslo

Nájdete ju v našej ponuke a má aj tú výhodu, že sa dá objednať v ľubovoľnom farebnom prevedení. Doladíte si ju napríklad aj k sedačke.

Rozkladacie kreslá na spanie slúžia v detských izbách aj na každodenné spanie a mnohé majú aj praktický úložný priestor. Nie však všetky.

Rozkladacie kreslo MIKRA, ako aj taburetku KIKA nájdete v našej ponuke. Doprava od eshopu super-pohovky.sk je zdarma po celom Slovensku. 

Rozkladacie kreslá nájdete tu:

Autor: Ivana zo super-pohovky.sk

NjMyZ