Rozťahovacia pohovka AVA LILLY je určite tá pravá

10.06.2019

Rozťahovacia pohovka AVA LILLY je určite tá pravá

Vyrába sa v rôznych prevedeniach a jej súčasťou je mechanizmus, ktorý uľahčuje každodenné rozkladanie pohovky

Súčasťou domácností sú aj pohovky, počas dňa slúžia na sedenie a večer by sa mali rýchlo a hlavne jednoducho roztiahnuť na kvalitnú manželskú posteľ. Po roztiahnutí ponúkajú priestor na spanie pre osoby rôznych rozmerov. 

Čím je hlbší sed pohovky, tým sa dosiahne väčšia spacia plocha pohovky po jej roztiahnutí. Úlohou operadlových vankúšov je tento sed zmenšiť, aby sedenie na pohovke bolo príjemné aj počas dňa.

V našej ponuke nájdete mnoho rôznych rozkladacích pohoviek. Táto rozťahovacia pohovka, na ktorej sa podieľali ruky slovenských robotníkov patrí medzi tie, ktoré sú výrobcom odporúčané na každodenné spanie. 

Jednoducho sa rozkladá a nechýba jej ani úložný priestor pod sedacou časťou. Keďže sa pohovky počas dňa využívajú na sedenie, paplóny a vankúše si do tohto úložného priestoru hravo odložíte.

Látková rozťahovacia pohovka AVA LILLY

Látková rozťahovacia pohovka AVA LILLY sa vyrába v rôznych farebných prevedeniach. Ale nielen vo farbách, aj kvalita látok je rôzna. Cena pohovky závisí od typu látky, v ktorej  je  čalúnená. Niektoré látky sú vodoodpudivé. Rozliate tekutiny z nich hravo odstránite suchou servítkou alebo handričkou. Nepresiaknu do vnútra čalúnenia.

Na rok 2019 prichádza tento kvalitný slovenský výrobca s poťahovou látku typu Monolith. Vyznačuje sa najmä tým, že je príjemná na dotyk.

Pohovka sa vyznačuje aj tým, že má pružinovú výplň tak na sedacej, ako aj rozťahovacej časti. Tým je zabezpečený komfort spánku na vysokej úrovni. 

Modrá rozťahovacia pohovka na každodenné spanie

Rozťahovacia pohovka sa vyrába v sivej, tmavosivej, skoro až čiernej farbe, nechýba zelená, béžová a dva podobné odtiene koralovej farby. Táto farba je hitom roka 2019 a preto slovenský výrobca túto pohovku očalúnil aj v tomto farebnom prevedení.

AVA LILLY má šírku spacej plochy 155 cm a dĺžka je až 200 cm. Takže aj poriadni dlháni sa na nej pohodlne vyspia.

Mechanizmus automat, ktorý je súčasťou vybavenia tejto pohovky, napomáha k rozkladaniu pohovku. Ani podlaha sa týmto mechanizmom nepoškodí. A nie je potrebné veľké úsilie na to, aby sa pohovka roztiahla.

Ak si neviete zo širokej ponuky rozkladacích pohoviek vybrať, túto odporúčame určite. V rôznych farebných prevedeniach je skladom a v tom prípade ju dodáme konečnému zákazníkovi do 7 dní.

Rozkladacie pohovky nájdete tu:

Autor: Ivana zo super-pohovky.sk

ZmU2Y