Úvod » Kancelársky nábytok » Kancelárske stoličky

Kancelárske stoličky

V ponuke eshopu www.super-pohovky.sk nájdete aj kancelárske stoličky, otočné stoličky a kreslá do kancelárie, pracovne. Kancelárske kreslá sú napr. výškovo nastaviteľné, v ponuke sú v ekokoži, koženke, pravej koži. Najpredávanejšie sú biele alebo čierne. Moderné a kvalitné kancelárske stoličky a kreslá aj skladom, dodacia lehota je 1 týždeň. V ponuke eshopu nájdete aj sektorový kancelársky nábytok, akciové kancelárske zostavy, stohovateľné stoličky ISO NEW, klubové kreslá z ekokože a koženky. DOPRAVA ZDARMA!


EUR
EUR
 

24,90 EUR

skladom


 

24,90 EUR

skladom


 

24,90 EUR

skladom


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMASúčasťou kancelárskych priestorov býva nielen nábytok, ale aj klubové kreslá, kancelárske otočné kreslá a aj stohovateľné stoličky. V ponuke eshopu nájdete akciové kancelárske  kreslá v prevedení ekokoža / koženka, či pravá koža. Lacné kancelárske kreslá sú skladom. Zaujímavosťou v našej  ponuke sú aj kancelárske kreslá s vyhrievacími a masážnymi funkciami. Kancelárske kreslá sú výškovo nastaviteľné, niektoré majú výklopnú podnož. Veľmi dôležitá je aj nosnosť kancelárskeho kresla, výrobcovia tento údaj udávajú. Kancelárske kreslá sú otočné, podrúčky majú plastové alebo čalúnené ekokožou, je to príjemnejšie pre naše lakte. Eshop s nábytkom aj na splátky.
V ponuke eshopu nájdete aj sektorový kancelársky nábytok, akciové kancelárske zostavy a komplety, stohovateľné stoličky, rokovacie a konferenčné klubové kreslá a dvojkreslá z ekokože a koženky. Kancelársky nábytok v bielom prevedení je určený predovšetkým do ordinácie, či ambulancie.

MmVmZG