Úvod » Skrine » Skrine so zrkadlom

Skrine so zrkadlom

Šatníkové skrine so zrkadlom sa vyrábajú s posuvnými dverami alebo s otváracími dverami. Moderné a kvalitné šatníkové skrine do spálne, predsiene, detskej a študentskej izby, ale aj do kancelárie a pracovne. V ponuke eshopu nájdete aj lacné akciové šatníkové skrine bez zrkadla,  šatníkové skrine v prevedení biely lak vysoký lesk, skrine vo vidieckom provensálskom štýle. V ponuke aj kvalitné šatníkové skrine od slovenských výrobcov. Akciový nábytok, sedačky, pohovky, obývačky, spálne, predsiene, manželské postele aj skladom. 


EUR
EUR
Parametre
 

736,00 EUR

skladom
DOPRAVA ZDARMA


 

548,00 EUR

skladom
DOPRAVA ZDARMA


 

576,00 EUR

skladom
DOPRAVA ZDARMA


 

394,00 EUR

skladom
DOPRAVA ZDARMA


 

318,00 EUR

skladom
DOPRAVA ZDARMA


 

350,00 EUR

skladom
DOPRAVA ZDARMA


 

385,00 EUR

skladom
DOPRAVA ZDARMA


 

310,00 EUR

skladom
DOPRAVA ZDARMA


 

335,00 EUR

skladom
DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


 

520,00 EUR

skladom
DOPRAVA ZDARMA


Šatníkové skrine plnia svoju funkciu v obývačke, spálni, predsieni či detskej a študentskej izbe. Slúžia na odkladanie hlavne oblečenia, posteľného prádla, uterákov, sezónnych vecí, ale napr. aj hračiek, či vysávačov. Ak šatníková skriňa ponúka aj zrkadlo, je to len ďalším plusom. Nie každý však chce šatníkovú skriňu so zrkadlom.

Skrine sa vyrábajú s posuvnými alebo otváracími dverami, záleží čo Vám vyhovuje, od množstva priestoru, ktorý máte. Šatníkové skrine s posuvnými dverami sú vhodné do rozmerovo obmedzených priestorov. Otvorenie dverí nezaberá žiadny dodatočný priestor v miestnosti.

Do dobrej šatníkovej skrine schováte skoro všetko. Šatníkové skrine sa vyrábajú v rôznych farebných prevedeniach. Moderné sú biele lesklé šatníkové skrine so zrkadlom, ale obľube sa tešia aj šatníkové skrine v dekoroch dreva buk, jelša, čerešňa, orech, dub bardolino, dub sonoma, wenge, slivka, navarra, či sivá farba graphite, dekor betón. Vidiecky štýl v zariaďovaní interiéru je momentálne in, aj takéto šatníkové skrine nájdete v našej ponuke.

Vnútorné vybavenie skrine je veľmi dôležité. Väčšinou je vnútro skrine kombinované - polovica alebo tretina je policová a zvyšok je na vešanie. V plytkých šatníkových skriniach je vešiak výsuvný, v hlbokých šatníkových skriniach je tyč na šaty. Záleží však od typu skrine. 

www.super-pohovky.sk - akciový nábytok, sedačky, pohovky, obývacie steny, spálňové zostavy, predsiene, akciové vešiakové steny, klubové kreslá, kancelársky nábytok, výklopné váľandy, manželské postele s úložným priestorom - aj skladom.

MzI0YW