Úvod » Obývacie steny » Vitríny

Vitríny

Vitríny do obývačky, moderné sklenené skrinky do obývačky v rôznych farebných prevedeniach. Moderné a štýlové dvierkové vitríny aj na vysokých drevených, či kovových nožičkách. Najpredávanejšie sú vitríny v prevedení biely lak vysoký lesk, či rôzne dekory dreva, sivá farba graphite, dekor betón... Moderné a kvalitné, ako aj lacné akciové komody aj skladom. Dovoz zdarma


EUR
EUR
Parametre
 

1 710,00 EUR

skladom
DOPRAVA ZDARMA


 

1 120,00 EUR

skladom
DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


 

1 785,00 EUR

skladom
DOPRAVA ZDARMA


DOPRAVA ZDARMA


 

1 320,00 EUR

skladom
DOPRAVA ZDARMA


 

835,00 EUR

skladom
DOPRAVA ZDARMA


 

267,00 EUR

skladom
DOPRAVA ZDARMA


 

329,00 EUR

skladom
DOPRAVA ZDARMA


 

259,00 EUR

skladom
DOPRAVA ZDARMA


 

299,00 EUR

skladom
DOPRAVA ZDARMA


Samostatne stojace vitríny v obývačkách sú zaujímavými a dominantými prvkami v každe obývačke. Samostatne stojaca vitrína nájde svoje miesto v obývačke, ale aj v detskej a študentskej izbe, či v kancelárii a pracovni. Vitríny sú sklenené komody. Police bývajú drevené alebo sklenené. Z pohľadu praktickosti sú lepšie drevené, ale v presklennej vitríne vyniknú sklenené poličky. Komody sa vyrábajú aj kombinované, v spodnej časti môžu mať aj zásuvky.

V ponuke eshopu nájdete aj dizajnérske kúsky v rôznych farebných prevedeniach, vitríny nízke a vysoké, vitríny široké a aj úzke. Moderné sú aj vitríny na vysokých kovových alebo drevených nožičkách.  Najširšia je ponuka vitrín v prevedení biely lak vysoký lesk. V ponuke eshopu nájdete aj vitríny a príborníky vo vidieckom provensálskom štýle. Moderné a kvalitné, ako aj lacné akciové vitríny aj skladom.

Najpredávanejšie sú biele lesklé vitríny a biele matné vitríny do obývačky. Novým zaujímavým farebných prevedením je sivá -  šedá farba, dekor betón. Exkluzívne a kvalitné vitríny od talianskeho výrobcu sú len na objednávku.

V ponuke eshopu www.super-pohovky.sk nájdete obývacie steny, moderné a kvalitné obývačky v rôznych prevedeniach, ako aj lacný akciový sektorový nábytok do obývačky. Nechýbajú komody, vitríny, šatníkové skrine, konferenčné a televízne stolíky v rôznych farebných prevedeniach, vyrobené z rôznych materiálov, aj vo vidieckom provensálskom štýle.

M2IxOTg2