Skvelé talianske biele komody v našej ponuke

09.09.2019

Skvelé talianske biele komody v našej ponuke

Viete, že biele komody sú najviac vyhľadávané? Poradíme, ktoré sú tie naj z našej ponuky.

Komoda je typom nábytku, ktorý vôbec nemusí ladiť s celkovým vzhľadom miestnosti. Jej úlohou je zaujať a ponúknuť priestor na odkladanie vecí. Vo väčšine prípadov je komoda umiestnená na samostatnom mieste, pri stene na ktorej má vyniknúť. V ponuke eshopu www.super-pohovky.sk nájdete komody od rôznych výrobcov. Tie talianske v prevedení biely lak vysoký lesk vyniknú 100 %-ne. Vyberáme do pozornosti tri typy, ktoré pochádzajú z ponuky sektorových obývačiek DAMA, AMALFI a BASIC.

Biele komody sa vyrábajú v rôznom dizajne. Niektoré sú len dvierkové, iné majú aj zásuvky. Aj výška, nielen šírka komôd býva rôzna. Zaujímavé sú aj vysoké dvierkové komody, či komody kombinované so sklom. Najpraktickejšie sú komody so zásuvkami. 

Využitie komôd je veľmi rôznorodé. Svoju úlohu plnia v prvom rade v obývačke, ale umiestňované sú aj v spálňach, detských izbách, kanceláriách, na chodbách. 

Na titulnom obrázku k článku je komoda zo sektorovej obývačky DAMA. Tá vyniká 3D efektom na otváracích dvierkach komody a doplnená je aj o sklo. Sektor DAMA má vo svojom repertoári množstvo komôd, úzke, širšie, ale aj bez skla. 

Komoda BASIC - A patrí medzi najpredávanejšie biele komody našej ponuky. Zákazníci si ju vyberajú z praktického hľadiska. Má nielen 2 dvierka, ale aj 3 praktické zásuvky.

Biela lesklá komoda Basic

Šírka týchto komôd nie je zanedbateľná, preto sú tieto komody určené na samostatné steny. Z uvedeného vyplýva, že ponúkajú aj dostatok priestoru na odkladanie rôznych vecí. Zákazníci ich vyhľadávajú aj z dôvodu umiestnenia akvária. Musíme však podotknúť, že komody nie sú stavané na takúto záťaž a zákazníci si tieto komody upravujú na svoje požiadavky - hlavne čo sa týka nosnosti stropu komody. 

Treťou dizajnovo zaujímavou komodou je komoda AMALFI zo sektorovej obývacej steny AMALFI. Takisto je v ponuke v prevedení biely lak vysoký lesk. Má 4 otváracie dvere a má výšku až 140 cm. Komoda vynikne v každej obývačke a ponúka dostatok úložného priestoru aj vďaka svojej šírke 120 cm. Hĺbka tejto komody je 50 cm.

Moderná vysoká biela komoda do obývačky Amalfi

Tieto moderné biele lesklé komody sa dodávajú v demontovanom stave a je potrebné ich zmontovať. Montáž nie je náročná, zákazník postupuje podľa montážneho návodu priloženého v balíkoch komody. 

Komoda nemusí ladiť s nábytkom v obývacej miestnosti. Tieto komody sú bezúchytkové, dopasovať ich skutočne môžete k akémukoľvek nábytku. Tak, ako sme už písali, zaujmú aj na dlhých chodbách v rodinných domoch. 

Tieto komody sú kvalitné talianske výrobky a sú len na objednávku. Je potrebné na nich počkať aj 6 týždňov. Pre takýto kvalitný a moderný kus nábytku sa však oplatí počkať, nekupuje sa na krátke časové obdobie.

Autor: Ivana zo super-pohovky.sk

ZDE3ZGNiO