Nové kreslo k TV nemusí byť drahou záležitosťou

19.08.2019

Nové kreslo k TV nemusí byť drahou záležitosťou

Ak túžite po novom kresle, v ktorom by ste sledovali televíziu, poradíme pár tipov, ktoré určite stoja za to.

Naša ponuka relaxačných kresiel je naozaj veľmi široká. Nájdete u nás cenovo dostupné relaxačné kreslá, ktoré budete radi využívať aj pri sledovaní televízie. Prioritnou úlohou televíznych kresiel je ponúkať pohodlné sedenie v obývačke. 

Tv kreslá majú výklopnú podnož a sklopné operadlo. Aj klasické relaxačné kreslá s podnožkou môžete využívať aj tv kreslá. Menej priestoru v obývačke zaberú kreslá s výklopnou podnožou.

Čierne lacné tv kreslo Forest

Kreslá môžu byť čalúnené látkou, alebo ekokožou. Medzi najobľúbenejšie lacné kreslá patrí kreslo FOREST. Vyrába sa až v 6 prevedeniach, určite si vyberiete. Kreslo Forest zdobí výrazné zvislé prešívanie operadlovej časti. 

Kreslo nepatrí medzi mohutné kreslá, je rozmerovo šikovné a ponúka dostatočný komfort pre sledovanie televízie. Ideálna šírka podrúčok a štyri stabilné nohy prispievajú ku komfortu sedenia. Kreslo sa polohuje manuálne. Zatlačením do chrbtovej opierky sa vyklápa podnož a sklápa operadlová časť skoro do vodorovnej polohy. Kreslo je ideálne aj na poobedný spánok. Kreslo Forest má moderný dizajn a stabilnú konštrukciu. Vhodné je do obývačiek a rôznych relaxačných miestností sociálnych inštitúcií. Na pohodlie kresla si rýchlo zvykne každý člen domácnosti.

Výhodou tohto kresla je aj jeho nosnosť. Kreslo je vhodné a určené pre ľudí s maximálnou hmotnosťou 150 kg.

Je len na vás, či si vyberiete látku alebo ekokožu. Ekokoža je materiál, ktorý sa jednoducho čistí a udržiava. Relaxačné kreslá z ekokože sú vhodnejšie aj pre seniorov. 

Medzi našich stálych odberateľov týchto televíznych kresiel Forest patria vo väčšine prípadov Domovy dôchodcov. Kreslo Forest je ideálne pre seniorov.

Relaxačné kreslá nájdete v našej ponuke tu:

Autor: Ivana zo super-pohovky.sk

NjgwO