Kancelárske zostavy sú ideálne riešenie pre každú kanceláriu

29.04.2019

Kancelárske zostavy sú ideálne riešenie pre každú kanceláriu

Nielen začínajúcim podnikateľom poslúžia skvelé kancelárske zostavy, ktoré nájdete v našej ponuke

V každej funkčnej kancelárii nesmie chýbať pracovisko v podobe písacieho stola a skriniek, či už policových, alebo dvierkových. Kancelárske zostavy, ktoré nájdete v našej ponuke sa pýšia aj označením "kvalitné slovenské výrobky". Kancelárske zostavy ponúkajú vo väčšine prípadov rohové pracovisko, ktorého súčasťou je aj zásuvkový kontajner na kolieskach. Kontajner môžete umiestniť tak pod písací stôl, ako aj vedľa neho. Ak volíte možnosť umiestniť ho vedľa písacieho stola, získate tak nielen viac priestoru pre nohy, ale aj miesto na umiestnenie napríklad tlačiarne. 

Niektoré zásuvkové kontajnery majú jednu, iné aj všetky zásuvky uzamykacie. Ak sú uzamykateľné všetky zásuvky, tak ide o zámok s centrálnym uzamykaním. 

Skrinkové zostavy kancelárskych kompletov sa skladajú z kombinovaných policovo-dvierkových skriniek. Ponúkajú priestor na papier, dokumenty a police sú výškovo prispôsobené na šanóny. Skrinky skrinkovej zostavy sú samostatne stojace, môžete si ich v kancelárii umiestniť podľa vlastných predstáv a požiadaviek.

Kancelárske zostavy máme v ponuke v rôznych prevedeniach. Od bielej, cez prevedenie buk, dub canyon, dub sonoma, až po tmavšie farebné prevedenia, ako je orech, či wenge. Novým dekorom je grafit, či lancelot. Ak chcete mať kanceláriu zariadenú trendovým farebným prevedením, voľte tieto farebné prevedenia. 

Kancelárska zostava v prevedení lancelot slovenskej výroby


Lacná kancelárska zostava slovenskej výroby

Ak si zvolíte drahšie kancelárske zostavy z našej ponuky, odvďačia sa Vám napríklad aj ABS hranami. 

Lacné kancelárske zostavy sú praktické riešenia nielen pre začínajúcich podnikateľov, ale sú vhodné do akejkoľvek administratívnej miestnosti. Bielej farby sú určené aj do zdravotníckych zariadení alebo do ambulancie, či ordinácie.

Kancelárske zostavy nájdete tu:

Autor: Ivana zo super-pohovky.sk

NGI0M2Ey