Čo ponúkajú sedacie súpravy na každodenné spanie?

06.05.2019

Čo ponúkajú sedacie súpravy na každodenné spanie?

V prvom rade sú to ideálne riešenia do malých bytov

Ak vo Vašom príbytku postrádate spálňu a musíte voliť do obývačky sedačku rozkladaciu, vyberajte si z ponuky sedačiek vhodných na každodenné spanie. Sedacie súpravy na každodenné spanie majú kvalitu, rozmer a zloženie spacej plochy prispôsobené na denné užívanie. Najširšia je však ponuka pohoviek na každodenné spanie. Sedacích súprav, ktoré by mohli plniť funkciu manželskej postele, je veľmi málo.

A možno sa stane, že Vám žiadna ani dizajnovo ani farebne vyhovovať nebude. Ak by sa tak stalo, prezrite si ponuku pohoviek na každodenné spanie. Nachádzajú sa tam skvelé, aj slovenské pohovky, ktoré by radi plnili aj funkciu sedačky v obývačke. Pohovku doplníte o ušiaky, či iné dizajnové tv kreslá a aj takto môže byť riešené Vaše každodenné spanie v obývačke.

Sedacie súpravy na každodenné spanie sa rozkladajú dvomi spôsobmi - systémom, ktorý výrobcovia označujú ako "sklopka" alebo "výsuvný vozík". U z názvu napovedá, ako sa bude sedačka rozkladať. 

Systém sklopka

Rohová sedacia súprava na každodenné spanie LATE

Najdôležitejšia je šírka a dĺžka spacej plochy sedačky vhodnej na každodenné spanie. Sedacie súpravy, ktoré máme v našej ponuke majú šírku cca maximálne 140 cm a dĺžku 200 cm. Klasické pohovky ponúkajú šírku spacej plochy bežne aj 160 cm. Sedacie súpravy majú pružinové sedenie, tvorené buď pružinami bonel alebo vlnovcovou pružinou. Látka na sedení, ale aj na spacej ploche je vhodná na každodenné užívanie.

Aj takéto sedacie súpravy, ako je rohová sedačka LATE, nájdete v našej ponuke. Táto sedačka má označenie "vhodná na každodenné spanie".

Autor: Ivana zo super-pohovky.sk

 

YWRkMWIxNj