Nové biele obývacie steny v našej ponuke

05.08.2019

Nové biele obývacie steny v našej ponuke

Do našej ponuky sme v posledný júlový týždeň zaradili zopár nových obývačiek. Nechýbajú ani v bielom prevedení

Biely nábytok mal vždy veľký úspech. Je vhodný do každej miestnosti, zbytočne opticky priestor nezmenšuje a dodá mu eleganciu. 

Hitom sú biele lesklé predsiene, biele lesklé obývacie steny, spálne, či šatníkové skrine. Do našej ponuky sme zaradili posledný júlový týždeň nové obývacie steny a niektoré sú aj v bielom prevedení.

Biela obývacia stena na titulnom obrázku článku sa nazýva ARIZONA vyrába sa v prevedení korpus biely, predné plochy biely extra vysoký lesk HG. Vodorovne, či zvislo usporiadané uzatvorené skrinky sú trendom, ktorý stále neustupuje. Tieto závesné skrinky vynikajú tým, že sú vybavené dotykovým systémom PUSH UP. Tento systém  zjednodušuje výrazne otváranie dvierok. Spodné skrinky obývacej steny, ktoré slúžia ako televízny stolík, sa otvárajú klasicky - sú to výklopné dvierka.

Obývačka Arizona sa vyznačuje eleganciou a má mimoriadne moderný dizajn. To,  prečo bude mať úspech je, že doladíte k nej akúkoľvek farbu stien, závesov, koberec, či luster na stenu. Biela je farbou čistoty a vaša obývačka bude vždy pôsobiť usporiadaným a uprataným dojmom.

Rozmery obývacej steny ARIZONA sú šxhxv: 268x47x198 cm. Obývacia stena má ideálne rozmery a skrinky ponúkajú aj dostatok úložného priestoru.

Druhou novinkou je moderná obývacia stena názvom SKARLET.

Moderná biela obývacia stena SKARLETObývacia stena sa vyrába v kombinácii biela / dub lancelot. Pre upresnenie je to obyčajné biele prevedenie, v ktorom sú vyrobené dva prvky tejto obývacej steny. Dekor lancelot len dotvára celkové výsledný efekt tejto modernej obývacej steny.

Obývacia stena SCARLET má rozmery šxhxv 245,5x43,3x182 cm. Obývacia stena patrí medzi praktické, ponúka 4 uzatvorené odkladanie priestory a otvorený priestor na televízny stolík určite rýchlo  zaplníte drobnosťami, ktorými sa radi pýšite a chcete, aby ich návšteva videla. Policu nad televízorom si môžete umiestniť kamkoľvek, kde uznáte za vhodné. Je to čisto v kompetencii konečného užívateľa. 

Obývacie steny musia byť reprezentatívne, ale aj rodina sa pri nej musí cítiť príjemne. 

Biele obývacie steny sú veľkým hitom, či už sú celé v bielom prevedení, alebo ako táto obývačka, kombinované s akýmkoľvek iným dekorom dreva.

Ak Vás tieto obývacie steny zaujali, prezrite si našu ponuku obývacích stien.  Obývacie steny nájdete tu.

Autor: Ivana zo super-pohovky.sk

YWFjN