Pohovky na spanie s jednoduchým systémom klik-klak

12.08.2019

Pohovky na spanie s jednoduchým systémom klik-klak

Pohovky sa rozkladajú rôznymi spôsobmi. Jedným z možných systémom je systém klik-klak

Rozkladacie pohovky sa vyrábajú s rôznou výbavou. Niektoré sú vhodné na každodenné spanie, iné len na príležitostné. To, čo majú spoločné, je úložný priestor. Ten v 99 % pohoviek nechýba. Pohovky sa môžu rozkladať aj systémom klik-klak, či automat.

Vo všeobecnosti môžeme povedať, že systém klik-klak patrí medzi jednoduchšie spôsoby rozkladania pohovky. Nedochádza k vysúvaniu pohovky do priestoru, jednoducho povedané spacia plocha vznikne na stabilnej - pevnej spodnej časti pohovky.

Pohovky s týmto systémom neohurujú šírkou spacej plochy. Tá vo väčšine prípadov dosahuje maximálne 120 cm. Mimoriadne komfortne sa na takejto šírke vyspí jedna osoba. Pre príležitostné spanie je vhodná aj pre dve osoby.

Moderné pohovky na spanie

Systém KLIK-KLAK funguje na spôsobe zdvihnutia sedacej časti a následného položenia do základnej polohy, sa spolu so sedadlovou časťou sklápa aj operadlová časť do vodorovnej polohy. To isté platí aj pri spätnom použití systému klik-klak.

Pohovky na spanie nájdete v našej ponuke v dostatočnom počte. Určite si vyberiete. Jednofarebné, či so vzorovanými poťahovými látkami, ako je napríklad táto pohovka Alabama. Výrobca ju odporúča na každodenné spanie, má kvalitné bonelové sedenie. Jej šírka spacej plochy dosahuje 116 cm a dĺžka plochy na spanie má 195 cm.

Pohovka má jednoduchý dizajn, nie je po bočných stranách ukončená podrúčkou. To, čím pohovka zaujme, sú určite pestré farebné prevedenia. Miestnosť rozžiaria a určite zaujmú.

Rozkladacia pohovka Alabama sa vyrába v limetkovej, ružovej, tyrkysovej a červenej farebnej kombinácii. Farebné prevedenie sú vhodné tak do chlapčenských, ako aj dievčenských izieb. Pohovka Alabama je skladom a dodáme Vám ju do 7-10 dní.

Ak sme Vás zaujali, pozriete si našu ponuku pohoviek. Rozkladacie pohovky nájdete tu:

Autor: Ivana zo super-pohovky.sk

ODVkZ