Lacné kovové stoličky v 6 farbách

08.07.2019

Lacné kovové stoličky v 6 farbách

Široké využitie majú kovové stoličky, ktoré nájdete v rôznych farebných prevedeniach v našej ponuke. Aké sú to farby?

Kovové stoličky majú široké využitie. Plnia funkcie v rôznych reštauračných  zariadeniach, svadobných sálach, školských jedálňach, ale aj v kultúrnych domoch, či konferenčných miestnostiach. Preto majú často aj prívlastok konferenčné. Pýšia sa reprezentatívnym vzhľadom a patri medzi cenovo dostupné. Ich cena sa pohybuje na úrovni presahujúcej 20,- eur. 

Konferenčné stoličky sú finančne nenáročné a praktické. Oceníte aj širokú škálu farebných prevedení, v ktorých sa stoličky vyrábajú. Uspokojení budú aj nároční zákazníci. Sivá,  modrá, zelená, čierna, krémová - béžová a červená. Z týchto farieb si môžete vybrať. Stoličky nájdete v našej ponuke pod názvom ZINA, či JEFF. Obidva typy stoličiek majú v hornej časti operadla priestor pre uchopenie.

Modrá kovová stohovateľná stolička

Stohovateľné kovové stoličky majú ľahkú konštrukciu, nemusíte sa obávať namáhavej manipulácie. Stohovať ich môžete do výšky, do akej dosiahnete. Šetria priestor v čase, keď ich nepotrebujeme. 

Konferenčné kovové stoličky

Výška a aj hĺbka sedu je komfortná a prispôsobená k výške jedálenským stolom. Výška sedu stoličky je 46,5 cm. Operadlo a aj sedák sú čalúnené v jednom type látky bez vzoru alebo s malým jemným vzorom. Plastové klzáky na nohách stoličiek slúžia ako ochrana proti poškrabaniu podlahy.

Sú situácie, kedy zákazníkom nezáleží na farbe poťahu. Je to v tých prípadoch, keď plánujete stoličky prekrývať ozdobným, slávnostným návlekom, ako je zvykom nielen vo svadobných sálach.

Zo 6-tich farebných prevedení si určite vyberiete. Medzi najobľúbenejšie patri zelené, sú najlacnejšie a potom vyhráva sivá farba poťahu. Stoličky sú skladom a doprava zdarma platí pri objednaní až viac ako 5 ks stoličiek tohto typu.

Tento typ stoličiek býva súčasťou aj školských jedálni. Od septembra 2019 budú mať žiaci v školách obedy zadarmo a pre riaditeľov škôl sú tieto stoličky vhodné, pretože sú cenovo dostupné a plnia svoj účel na 100 %. Každý žiak bude mať miesto na sedenie.

Kovové konferenčné stoličky nájdete tu:

Autor: Ivana zo super-pohovky.sk

MTBjMj