Pohovky lacné alebo drahé?

24.06.2019

Pohovky lacné alebo drahé?

Máte na svoju novú pohovku vyčlenený obmedzený rozpočet? Pomôžeme Vás s výberom tej správnej

Hľadáte rozkladaciu pohovku za málo peňazí? Určite si v našej ponuke nájdete takú, ktorá bude spĺňať všetky vaše kritéria. Nielen cenové, ale aj dizajnové. 

Lacné pohovky nájdete v našej ponuke rôzne. Môžu mať tvar kresla, dvojkresla, ale aj 3-sedu, či už s podrúčkami, ale aj bez nich. 

Do detských izieb sú obľúbené rozkladacie pohovky v podobe kresiel, či 2-kresiel. Ako náhrada manželskej postele slúžia pohovky vo forme 3-sedačky. Každá pohovka sa jednoducho rozkladá a viaceré, možno povedať skoro všetky, majú aj úložný priestor. Je to praktické, pretože si lôžkoviny do tohto priestoru jednoducho odložíte.

Pohovka na každodenné spanie musí mať toto označenie. Ak hľadáte práve takéto pohovky, pozorne si prečítajte popis konkrétnej pohovky. Ak je prispôsobená nielen kvalitou, ale aj spôsobom rozkladanie tejto potrebe, je to tam poriadne  napísané, prípadne zvýraznené. 

Fialová lacná rozkladacia pohovka

Už v názve niektorých pohoviek uvádzame, že sú vhodné na každodenné spanie, pre jednoduchšiu orientáciu. 

Aj lacná pohovka na každodenné spanie je v hojnom počte súčasťou našej ponuky. Ak hľadáte vyslovene pohovku za málo peňazí, vyberajte si z tých, ktoré sa rozkladajú systémom klik-klak. Tie síce nie sú vhodné na každodenné spanie, ale ich mechanizmus rozkladania spôsobí, že sú cenovo dostupné pre všetkých. 

Ak hľadáte pohovku vhodnú na každodenné spanie, tak si u nás určite vyberiete. Medzi lacné pohovky na denné spanie patria tie, ktorých cena sa pohybuje na úrovni cca 330,- €. Sú to typy ako Sonja, Elize, Spiker, Cliv. Medzi lacnú a mimoriadne obľúbenú pohovku patrí Double. Vyrába sa v dvoch farebných kombináciách a určite si vyberiete zo sivej, či hnedej. Double má šírku spacej plochy až 163 cm a dĺžka je takisto komfortná, dosahuje 200 cm.

Hnedá lacná pohovka na každodenné spanie

Pohovka Double je stálicou v našej ponuke a ulahodila už mnohým zákazníkom. Vrelo Vám ju odporúčame.

Lacné, ale aj tie cenovo drahšie pohovky nájdete tu:

Autor: Ivana zo super-pohovky.sk

OWRkN